Автомобільний зарядний пристрій Proove Flash 48W Black (CCFL48111201)
Код: 413581
Оціни
Оціни
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Укрпошта
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Доставка в Поштомати Нової Пошти
Додаткові пропозиції
Сервіси
Опис
Оснащений портами USB Type-A і USB Type-C, які можуть працювати одночасно, заряджаючи декілька пристроїв. Також підтримує стандарт швидкої зарядки до 48 Вт з підтримкою протоколів Quick Charge 3.0 та Power Delivery 3.0. Порт Type-C підтримує потужність до 30W. Порт USB видає до 18W (DC 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A).
Характеристики
Вихідна потужність (Max)48 Вт
Кількість USB портів2 шт
Підтримка швидкої зарядкиТак
Основний колірЧорний
Усі характеристики
Відгуки
Ще немає жодного відгуку, залиште перший
  • Виробник:Proove
  • Код виробника:CCFL48111201
  • Вид зарядного пристрою:Автомобільний 12В
  • Виконання зарядного пристрою:Роз'ємний без кабеля
  • Підтримка стандартів:Quick Charge 3.0, Power Delivery 3.0