Автомобільний пилосос Gorenje MVC148FGW
Код: 465608
Оціни
Оціни
1/20
Самовивіз з магазину КТС
Безкоштовно
Доставка Нова Пошта
Укрпошта
Кур'єрська доставка Нова Пошта
Доставка в Поштомати Нової Пошти
Безкоштовно Відправимо 16/05
Додаткові пропозиції
Сервіси
Опис
Gorenje MVC148FGW — це ручний акумуляторний пилосос, створений для оперативного прибирання дрібних забруднень у побуті, автомобілі та важкодоступних місцях. Завдяки живленню від акумулятора 14,8 В він працює повністю бездротово, забезпечуючи максимальну мобільність і комфорт під час використання.
Пристрій оснащений двигуном потужністю до 100 Вт, який у поєднанні з потужністю всмоктування 25 Вт дозволяє ефективно збирати пил, крихти та дрібне сміття з різних поверхонь. Це робить його зручним для швидкого наведення порядку без необхідності діставати повнорозмірний пилосос.
З цим товаром купують
Характеристики
Тип прибиранняСухий
Потужність всмоктування25 Вт
Об'єм пилозбірника500 мл
Час автономної роботи (max)20 хв
Час зарядки300 хв
Усі характеристики
Відгуки
Ще немає жодного відгуку, залиште перший
  • Виробник:Gorenje
  • Код виробника:MVC148FGW
  • Тип:Автомобільні
  • Тип прибирання:Сухий
  • Покриття поверхні:Килим, Паркет, Ламінат, Ковролін, Плитка, Лінолеум
  • Рівень шуму:80 дБ
  • Об'єм пилозбірника:500 мл
  • Управління пилососом:Електронне
  • Заряджання:Ручне
  • Час зарядки:300 хв
  • Споживча потужність:100 Вт