Правила проведення акції за програмою «КТС ОБМІН»

1. ОРГАНІЗАТОР АКЦІЇ, ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ

1.1 Організатором Акції за Програмою «КТС ОБМІН» (у подальшому Акція) є ФОП Будкін В.О., ІПН 2986819538 (надалі - Організатор).

1.2 Територія проведення – магазини мережі «КТС», які розташовані на території України згідно графіку їх роботи. Перелік магазинів мережі «КТС» зазначений на сайті ktc.ua.

2. ТРИВАЛІСТЬ АКЦІЙ 

2.1. Акція триває в період з «1» листопада 2017 року до «31» грудня 2020 року. Організатором Акції може бути продовжено або скорочено термін її проведення, про що Організатор інформує Учасників шляхом оновлення інформації на сайті даної Акції https://ktc.ua/exchange/.

3. ПЕРЕЛІК АКЦІЙНИХ ТОВАРІВ

3.1. В Акції беруть участь товари з категорій: «Смартфони», які будуть доступні для придбання із максимальною знижкою до 99%. Перелік та кількість Акційних товарів обмежена.
3.2. Умови акції розповсюджуються і на акційний товар, який за умовами інших акційних пропозицій передбачає подарунковий фонд чи грошову знижку.
3.3 Акція «КТС-Обмін» не поширюється на товари, які беруть участь за умовами Акційного кредиту.

4. УЧАСНИК АКЦІЇ

4.1. Учасник Акції – повнолітня особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити Акційний товар за готівкові кошти та погоджується з усіма умовами Акції.
4.2. Учасник Акції для придбання товару на умовах програми «КТС-обмін» під час здійснення покупки має надати працівнику магазину або прикріпити скан-копію у електронному листі: паспорт та довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру. У разі якщо стать пред'явника вище зазначених документів не відповідає статі особи, на яку видано дані документи та/або особи, зазначені в наданому паспорті та довідці, є різними, та/або зовнішність особи, що надає документи, не збігається із зовнішністю особи, що зображена в паспорті, працівник магазину відмовляє пред'явнику таких документів в участі в даній Акції.

5. ПОРЯДОК УЧАСТІ В АКЦІЇ

5.1. Учаснику Акції, який звернувся до магазину «КТС» або взяв участь на сайті ktc.ua погодився на утилізацію (знищення) свого Старого обладнання, надається можливість придбати Акційний товар за ціною зі знижкою до 99% від звичайної роздрібної вартості товару, яка діє на момент звернення Учасника в межах вартості пристрою, зданого на утилізацію. Якщо вартість обраного пристрою перевищує вартість діагностованого та зданого в утилізацію пристрою, Учасник Акції зобов’язаний компенсувати різницю вартості готівковими коштами. 
5.2. Акція діє за умови придбання товарів та послуг за готівковий розрахунок. Грошовий еквівалент вартості зданого Пристрою Учаснику не надається. 
5.3. Кількість Акційного товару обмежена кількістю товару, наявною у відповідному магазині «КТС» чи на сайті ktc.ua. 

6. ВИМОГИ ДО СТАРОГО ОБЛАДНАННЯ

6.1. Для цілей даної програми під Діагностованим обладнанням розуміється смартфон, правомірним власником якого є Учасник Акції, за умови, що останній погоджується на передачу такого обладнання Організатору Акції з метою його подальшої утилізації (знищення). Старе обладнання має відповідати всім вимогам, що зазначені в даному розділі Правил Акції.
6.2. Перелік моделей Старого обладнання, що можуть бути прийняті Організатором Акції для утилізації, розміщені на сайті https://ktc.ua/exchange/
6.3. Для діагностики допускаються пристрою із наступними дефектами:

 • Дрібні подряпини або незначні пошкодження (практично непомітні);
 • Подряпини помітні навіть без детального огляду;
 • Сколи від падінь по краях дисплею;
 • Пил під екраном;
 • Биті пікселі (в різних частинах дисплею, більше 5);
 • Биті пікселі (в одній частині дисплею, більше 5);
 • Не працює 3D Touсh;
 • Тріщини, розслоєння дисплею (є зображення, сенсор працює);
 • Розбитий дисплей (зображення немає);
 • Полоси на дисплеї;
 • Необхідна заміна дисплею (з будь-яких інших причин);
 • Дрібні подряпини;
 • Помітні подряпини корпусу (вигорівша фарба);
 • Лоток sim-карти не рідний (відрізняється колір);
 • Пошкодження гвинтів, біля конектора USB;
 • Деформований зігнутий корпус (відхилення незначне 1-2мм. Інших пошкоджень нема);
 • Сліди контакту з вологою;
 • Суттєво зігнутий корпус;
 • Не завантажується ОС;
 • Прив'язаний Icloud;
 • Перевірка камер;
 • Не працює Wi-Fi;
 • Погано працює мікрофон;
 • Некоректно працює зовнішній динамік;
 • Некоректно працює внутрішній динамік:
 • Не працює кнопка Home (не працює touch id);
 • Тріщини на склі камери (пилу під склом нема на огляд не впливає);
 • Відсутнє або розбите скло камери; 
 • Не працює датчик наближення або освітлення;
 • Не працює роз'єм USB, або роз'єм для навушників;
 • Некоректна робота в одному із діапазонів (2G/3G).

6.4. Огляд Діагностованого обладнання при зверненні Учасника у магазин здійснюється безпосередньо працівниками магазину або спеціалістом у випадку використання он-лайн послуги. Претензії з приводу результатів зазначеного вище висновку про відповідність/невідповідність Діагностованого обладнання умовам програми Організатором не приймаються.

7. НАДАННЯ ЗНИЖКИ НА АКЦІЙНИЙ ТОВАР

7.1. Знижка на акційний товар визначається в розмірі оціночної вартості* Діагностованого обладнання та залежить від технічного стану та зовнішнього вигляду такого обладнання. Перелік моделей Діагностованого обладнання, що приймається для знищення в рамках даної програми, зазначено на сайті https://ktc.ua/exchange/

*Під оціночною вартістю розуміють суму бонусу (знижки), яку Учасник зможе використати при придбанні Товару по програмі «КТС Обмін». Згідно умов Програми 1 бонус = 1 гривні знижки.

7.2. Технічний стан та зовнішній вигляд Діагностованого обладнання оцінюється за наступними параметрами:

 • оцінка справності дисплею;
 • оцінка зовнішнього вигляду корпусу;
 • оцінка програмної та апаратної частини

З урахуванням можливих дефектів, зазначених в п.6.3. вищевказаних Правил. 

7.3. Залежно від наявності або відсутності в Діагностованому обладнанні одного чи кількох критеріїв, що передбачені в пунктаз 6.3. та 7.2., оціночна вартість, що оприлюднюється за допомогою он-лайн калькулятора на сайті ktc.ua/exchange/rules.html не є остаточною. У випадку проведення діагностики безпосередньо у магазині, оціночна вартість Діагностованого обладнання є остаточною. Оціночна вартість Діагностованого обладнання встановлюється працівником магазину одноособово на підставі виявлених пошкоджень при огляді обладнання або ж під час огляду спеціалістом, у випадку використання он-лайн послуги.
7.4. Остаточна оціночна вартість Діагностованого обладнання, погоджена Учасником, зараховується йому на особовий рахунок в якості бонусної суми і не може бути видана/компенсована Учаснику в грошовій.
7.5. Знижка (в розмірі оціночної вартості) за умовами даної програми може бути використана на покупку, яку Учасник бажає здійснити в будь-який інший день, не зважаючи на день, коли Діагностоване обладнання було здане ним в будь-який з магазинів мережі КТС. Нараховану йому суму знижки Учасник повинен використати протягом 90 (дев’яносто) днів з моменту здачі ним належного йому пристрою в мережу «КТС».
7.6. За умовами даної програми продаж акційних товарів зі знижкою може бути здійснено будь-яким суб'єктом господарювання, який реалізує такий товар в приміщенні магазину «КТС», куди передається Діагностоване обладнання.
7.7. Знижка за умовами даної програми не може бути використана на придбання Товару, який  придбавається  Учасником в кредит.
7.8. У разі, якщо вартість покупки Учасника дорівнює або є меншою від суми знижки, на яку він має право згідно умов даних Правил, Учасник сплачує за фактично проведену покупку узгоджені суму коштів і розмірі 0,05 грн. При цьому різниця вартості покупки та знижки Учаснику акції  продовжує обліковуватися на його на його бонусному рахунку. 

8. ДОСТАВКА ПРИСТРОЮ

8.1 При використання он-лайн способу участі в акції, фактичне пересилання пристрою для остаточної діагностики та визначення оціночної вартості в будь-який магазин мережі «КТС», проводиться за допомогою служби доставки за рахунок Учасника Акції. 
8.2 У випадку відмови здійснення обміну чи викупу за ініціативи Учасника Акції, зворотна доставка оплачується за рахунок Учасника Акції.
8.3 При здійснені обміну безпосередньо на магазині «КТС», Учасник Акції зобов’язаний продемонструвати свій пристрій продавцю для огляду, діагностування та визначення остаточної оціночної вартості згідно з Умовами Акції.

9. ДОДАТКОВІ УМОВИ

9.1. Дія Акції не розповсюджується на акційний товар, що придбавається за безготівковим розрахунком, у випадку придбання товар із розстроченням сплати його вартості або при придбанні Товару в кредит.  У випадку, якщо учасник скористався програмною «КТС обмін», доставка обраного та придбаного Учасником нового пристрою проводиться за рахунок Продавця. 
9.2. Повернення Акційного товару протягом 21-го календарного дня з моменту його придбання здійснюється згідно з Законом України «Про захист прав споживачів» та програми лояльності магазину «КТС». Поверненню підлягає лише сума коштів, фактично сплачена за товар, сума знижки зараховується на бонусний рахунок Учасника і в готівковій формі йому не відшкодовується. 
9.3. При суміщенні дії декількох Акцій, загальна знижка на покупку складається із сум знижок окремих акцій. Також у випадку діагностування та визначення оціночної вартості більше ніж одного пристрою, оціночна вартість пристроїв сумується та дорівнює підсумковій сумі знижки на новий товар.
9.4. Організатор Акції може відмовити учаснику Акції у викупі пред’явленого ним пристрою у випадку виявлення зловживань при придбанні Акційного Товару (придбання Акційного Товару однієї моделі в кількості понад 2-ві одиниці, встановлення факту неправомірного володіння Учасником Діагностованим обладнанням: товар проданий, переданий, подарований третім особам чи знаходиться в заставі в якості забезпечення по кредитним зобов'язанням чи наявні судові справи).

9.5. Відповідно до вимог ст. 634 ЦК до договорів приєднання, а саме можливості укладання такого договору лише шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого договору, своєю участю у Акції всі Учасники погоджуються з цими Правилами та зобов’язуються їх виконувати.
9.6. За будь-якою додатковою інформацією з приводу участі в Акції Учасники можуть звертатися за електронною поштовою адресую ISHOP@KTC.UA або телефоном 0 800 210 484 (дзвінки в межах України безкоштовні).

10. ІНШЕ

10.1. Стати Учасником програми може будь-який споживач, що є власником смартфону та погодився з усіма Правилами програми.
10.2. Організатор залишає за собою право подовжувати термін дії Акції та/або змінювати ці правила Акції на власний розсуд.
10.3. Факт участі в цій Акції означає ознайомлення та повну згоду всіх Учасників з цими Правилами та зобов'язання їх виконувати. Придбання акційного товару зі знижкою згідно умов даних Правил свідчить про ознайомлення та погодження Учасника з розміром фактичної вартості його Старого обладнання, що передається Організатору.
10.4. Організатор не бере на себе відповідальності з приводу будь-яких суперечностей щодо права власності на пристрої, здачі Учасниками в рамках цієї програми. 
10.5. Проведення цієї програми є виключно волею та правом організатора. Ніхто не може змусити Організатора у проведенні цієї програми у випадку прийняття рішення про його припинення, призупинення, виникнення обставин непереборної сили тощо. 
10.6. Участь в програмі учасника проекту є його виключним правом. Вважається, що учасник програми діє самостійно, вільно, без примусу, чітко розуміючи та усвідомлюючи свої дії та їх наслідки.  
10.7. Організатор програми не несе відповідальності за дії органів державної влади та інші незалежні від цього обставини, які можуть унеможливити виконання умов цієї програми. 
10.8. Організатор програми  не вступає в суперечки та листування з його учасниками з приводу вказаних її  умов та правил.
10.9. Цей договір-приєднання є однаковим для всіх споживачів (потенційних Учасників програми). 
10.10. У випадку виникнення ситуації. Яка допускає неоднозначне тлумачення цих прави та/або спірних питань та/або питань, не врегульованих цими правилами, остаточне рішення приймається Організатором програми. Рішення Організатора є остаточним і оскарженню не підлягає. 

11. Персональні данні та надання згоди учасником

11.1. Своєю участю в програмі Учасник (учасники) надають її Організатору однозначну згоду на використання та обробку своїх персональних даних в розумінні Закону України «Про захист персональних даних» та згоду на її обробку, використання, володіння та розпорядження Організатором для досягнення ним цілей своєї діяльності та реалізації положень пропонованої програми обміну. Такі данні, у відповідності до вимог законодавства, є захищеними, обробляються та використовуються в межах правовідносин, які виникають у зв’язку з даною програмою, створення нових програм для споживачів, вивчення попиту в рекламних, інформаційних і маркетингових цілях та надання будь-яких інформаційних матеріалів без обмеження за строком та територією (селищем, містом, областю, країною)
11.2. Організатор програми гарантує, що  персональні данні зберігатимуться та оброблятимуться у відповідності до вимог Закону України «Про захист персональних даних». 
11.3. Відповідальність за достовірність та актуальність даних, зазначених в Анкеті, несе особа, яка її заповнила. 
11.4.  Учасник програми зобов’язаний до моменту підписання та передачі Акту приймання-передачі ознайомитися з усіма правами суб’єктів персональних даних, передбачених ст.8 Закону України «Про захист персональних даних» та додатковими гарантіями для суб’єкта, передбаченими ст.8 Конвенції  «Про захист осіб у зв’язку із автоматизованою обробкою персональних даних». Витяг із вказаного Закону та Конвенції розміщений у куточку споживача. Підписанням Акту приймання-передачі підтверджує те, що Учасник був ознайомлений з програмою, з правами суб’єкта персональних даних та підтверджує, що повідомлений про внесення його даних до бази персональних даних. 

11.5. Невід’ємна частина договору приєднання – акт приймання-передачі.

ДОДАТОК ДО ПРАВИЛ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ ЗА ПРОГРАМОЮ «КТС ОБМІН»

Нещодавно переглянуті
Меню
Привіт! Допомогти ?