Xiaomi Mi Band 6: що відомо?

Назад

За 4-5 місяців до презентації нового покоління фітнес-браслетів Mi Band у мережі з’являється багато інформації щодо характеристик та зовнішнього вигляду і дуже часто вона виявляється правдою. Минулого року задовго до презентації про Mi Band 5 було відомо фактично все. Цьогоріч інформація взята інсайдерами з коду додатку Zepp.

Попередньо відомо, що Mi Band 6 буде доступний у двох версіях — з NFC та без NFC. Зазвичай, навіть NFC-версія не працює в Україні, але якщо пригадати Mi Band 4, то є надія, що NFC запрацює в Україні і на Mi Band 6. Детальніше про те, як NFC запрацював на Mi Band 4 можете прочитати у нашій статті - "Безконтактні платежі: Mi Band 4 NFC".

RiJz8pyiIfAbzwJ0o_73_Yi6Yto121SAOQZngCmjVlFAVeQSTABsCg_IJ7PiuZYUTrgNxKchkoXAtkIwFFuKG82NI98TBFuPatGKiE4C-N_oTA9tn0WejEXWcH2i03Dh_Dx_cauX

Mi Band 6 отримає датчик вимірювання насиченості крові киснем (SpO2). Наскільки зміниться вартість браслету порівняно з попередніми моделями через наявність нових можливостей поки невідомо, але Mi Band завжди славився своєю доступністю, тому хочеться вірити, що і цього разу Xiaomi не підведе.

YNN9d9x1IWdfirG7hUInwyyL-BqHru9RJQmUWx4zXsW8qzkd7TsBLXsZKVL1adnOA7-6Sbkb3g7KI6RMaIzVLgzL_3XXTJCzVD3sZBLnFJxTowLM7g3_P_xHI-q2YilhAZ4xyknv

В новій моделі очікується наявність голосового асистента Alexa і дуже ймовірно, що з’явиться GPS-модуль. Якщо інформація про GPS підтвердиться, то це буде дуже вагомим аргументом на користь переходу на Mi Band 6. Очікується також більша діагональ дисплею, ніж в Mi Band 5 (1,1 дюйма). Нижче можна побачити знімки інтерфейсу нового браслета, які мають більшу роздільну здатність, ніж для Mi Band 5, тому на основі цього можна прогнозувати більшу діагональ.

EFxZMe3h-_Rhzn5WeDsDxZ0xbMp_EcN8B1unLmBdaJMTIho-2zMcpit8i0d1__M99GD2VRUoogHrqs_nTbtgLRax3tNvrESikwB3aYhG3wzyLzCeQs9rfGq7lN_-vBmIMhjzpRAg

Про появу GPS-модуля може свідчити і більша різноманітність спортивних режимів, які з’являться в Mi Band 6. Якщо в 5-й версії їх було 11, то тут буде аж 30. Для тих, кому важко концентруватися на роботі Mi Band 6 буде дуже доречний, оскільки серед додатків браслета буде доступний Pomodoro Tracker. Нижче на інсайдерському зображенні є перелік функцій Mi Band 6.

acH0i9bdmOHFPT4ib3sDsaRoklq7kBy-OxHWTZ9SF-Ndku54iXDVvs-mRGx5ZyZQFK-x25G_hvNamf-efePM7vTMrlalyoieuDXZxF0dDE1KI3LvnyhkAsfNqvJkj7bILIT6ka16

Якщо заявлені інсайдерами зміни будуть реалізовані в новому браслеті, а ціна зазначає не суттєвих змін, тоді однозначно є сенс оновлюватись з попередніх версій, а поки Mi Band 5 поруч з NFC-версією Mi Band 4 продовжують підкорювати ринок.

 

Особистий кабінет
Привіт! Допомогти ?