Назад

Безконтактні платежі: Mi Band 4 NFC

Фітнес-браслет Xiaomi Mi Band — безумовний лідер продажів у світі. В Україні теж є тисячі фанатів бренду Xiaomi і безпосередньо браслета Mi Band. Про його особливості ми неодноразово писали статті та знімали відео порівнюючи з конкурентами.

Сьогодні хотіли б акцентувати увагу на одній функції браслета, яка для багатьох стане ключовим аргументом при покупці — можливість безконтактно оплачувати покупки через NFC. У цій статті ми будемо відповідати на ключові питання, які виникають по цій темі.

Чи всі Mi Band 4 з NFC підтримують безконтактні платежі?

Ні, не всі, а лише ті, які призначені для українського ринку. Навіть якщо ви придбали Mi Band 4 з NFC на Aliexpress чи в іншому магазині, але він не призначений для українського ринку, то безконтактні платежі будуть вам недоступні. Як зрозуміти, що браслет для українського ринку? Код продукту має бути MGW4059RU. Інформація перевірена на офіційному сайті mastercard.ua.

evropejskaya-nfc-versiya-mi-band-4-skoro-postupit-v-prodazhu-1280x720.jpg

Які картки можна використовувати для оплати в Mi Band 4 NFC?

Тільки картки MasterCard. Власне вони зробили можливість оплати доступною саме в Mi Band 4 NFC, тому є підтримка тільки MasterCard, але враховуючи їх поширення в Україні з цим проблем не повинно бути.

Знімок екрана 2020-10-26 о 13.36.01.png

Чи підтримують попередні версії Mi Band з NFC безконтактну оплату?

Ні, тільки Mi Band 4 з NFC та кодом продукту MGW4059RU. Новий Mi Band 5 теж не підтримується. Для оплати був встановлений окремий NFC-чіп, тому програмно оновити браслет для оплати — неможливо.

32_maxresdefault.jpg

Які банки підтримують оплату через Mi Band 4 NFC?

На даний момент це 10 банків: А-Банк, Альфа-Банк Украина, Банк Восток, Ощадбанк, Приватбанк, ПУМБ, Укргазбанк, Concordbank, Monobank, Ukrsibbank, але згодом до цього переліку будуть додаватися і нові банки.

Знімок екрана 2020-10-26 о 14.10.51.png

Як додати банківську картку MasterCard в додаток?

  • По-перше, потрібно втановити Mi Fit і оновити його до останньої версії і при виборі регіону вказати “Україна” в іншому випадку можливість додавати картки не буде доступна. Якщо у вас вже є обліковий запис і після зміни регіону всерівно не виходить додати картку, то ймовірно доведеться перевстановити додаток та зареєструвати новий акаунт.
  • По-друге, у розділі “Пристрої” в Mi Fit потрібно обрати Mi Band 4 NFC та активувати ваш фітнес-браслет через обліковий запис Mi Fit.
  • По-третє, потрібно у розділі “Банківська картка” додати дані картки MasterCard та завершити авторизацію за допомогою SMS-повідомлення, яке приходить фактично миттєво.

Якщо ви виконали всі три пункти і все вийшло, то ваш Mi Band 4 NFC готовий до здійснення оплат безконтактно.

Як здійснити оплату через Mi Band 4 NFC?

Потрібно активувати екран Mi Band 4 NFC натиснувши єдину сенсорну клавішу, пролистати меню до розділу “картки” та натиснути на стрілку активуючи картку для оплати.

Знімок екрана 2020-10-26 о 14.13.01.png

Де можна придбати Mi Band 4 NFC?

Придбати браслет можна за посиланням — купити Mi Band 4 NFC. До речі, ціна на апарат з працюючим NFC для України суттєво дорожче за звичайну четвірку і навіть за свіжий Mi Band 5, але в даному випадку мета (можливість безконтактної оплати) цілком виправдовує засоби (витрачені кошти).

Mi Band 4 NFC є одним й найдоступніших пристроїв, якщо не найдоступніший, за допомогою якого можна безконтактно розрахуватися і при цьому він зберігає всі свої фітнес та смарт-функції. Налаштування безконтактної оплати на апараті з NFC призначеному для України займе лічені хвилини, а перелік банків, які підтримують оплату через Mi Band буде зростати.

 

Особистий кабінет
Привіт! Допомогти ?