Назад

Smart Battery Case доступні для iPhone 11 і iPhone 11 Pro

Відомі "горбаті" чохли Smart Battery Case з'явилися для iPhone 11 і iPhone 11 Pro. На сайті Apple новенькі кейси виділені червоним "New": 

картинка в статью про чохли.png

Єдиний нюанс, який варто врахувати власникам iPhone 11 - кейс з акумулятором рожевого кольору доступний лише для Pro версії. Для iPhone 11 показали лише класичні чохли білого та чорного кольорів. 

Ці аксесуари викликають суперечки щороку, адже хтось вважає їх неестетично "товстими", а хтось насолоджується неймовірною витривалістю свого iPhone. Виробник зазначає, що з таким кейсом витривалість смартфона збільшується на 50%, а головне не варто носити з собою окремий повербанк. 

Особисто моя думка полягає в тому, що для зайнятої, активної людини, блогера чи журналіста такий кейс є корисним аксесуаром - iPhone завжди буде готовим до роботи. Однак, у моїй ситуації, коли в дорозі потрібно підзарядити бездротові навушники, я все ж таки обираю класичний повербанк - від нього одним кабелем заряджається і iPhone, і Airpods. Обираючи повербанки високої ємності користувач зможе так само бути впевненим у готовності гаджетів працювати, при тому деякі моделі виконані у компактних габаритах, щоб не обтяжувати у дорозі: 

Слідкуйте разом з нами за новинками техніки у соціальних мережах: 

Читайте також: 

Особистий кабінет
Привіт! Треба допомога ?