Назад

Оновлення легендарного iMac

Коли всі прихильники техніки Apple очікують на анонсовану подію 25 березня, компанія продовжує показувати оновлення продукції на сайті. Не стали виключенням фірмові моноблоки та завсідники сучасних офісів - iMac. Вишукані представники моноблоків, які завжди викликали естетичне захоплення у всіх фанатів техніки отримали ще більше потужностей і високу роздільну здатність екранів, а значить стали ще більш привабливими для графічних спеціалістів та фахівців різних сфер. 

Екрани, які допоможуть подивитися на світ очима професіонала

1_Apple-iMac-gets-2x-more-performance-iMac-photo-editing-screen-03192019_big.jpg.large.jpg

iMac завжди були революційними у підході до роботи, але із оновленими екранами вони стануть знахідкою для всіх графічних спеціалістів. Дисплеї Retina із роздільною або 4К, або 5К - мільярди  кольорів і яскравість 500 кд/м² стають доступними для користувачів iMac. Можна буде отримати макисмум задоволення від творчої роботи, перегляду мультимедійного контенту, віртуальних розваг та, навіть, повсякденних справ. 

1_Apple-iMac-gets-2x-more-performance-small-business-screen-03192019_big_carousel.jpg.large.jpg

Виробник зазначає, що у нових iMac використовуються передові червоно-зелені світлодіоди з люмінофорним покриттям, що сприяє більш реалістичному та точному відтворенню відтінків. Просто важко уявити, як на такому екрані піде улюблена гра - можна ж буде побачити найменші дрібниці одягу чи зброї персонажів. 

1_Apple-iMac-gets-2x-more-performance-21in-and-27in-03192019_big.jpg.large.jpg

Гарні не тільки ззовні

iMac приваблюють і своїм внутрішнім світом - у новинках встановлюються ще більш потужні центральні і графічні процесори. Останнє покоління та новітні технології дозволять професіоналам реалізовувати найбільш сміливі ідеї у таких програмах, як: WebKit Compile, Wolfram Mathematica, Adobe Photoshop CC, Adobe Lightroom Classic CC, Autodesk Maya, Final Cut Pro X, а графічний центр допоможе працювати у Maxon Cinema 4D, Final Cut Pro X, OsiriX MD. 

1_Apple-iMac-gets-2x-more-performance-man-in-editing-studio-03192019_big.jpg.large.jpg

Накопичувач Fusion Drive по замовчуванню встановлюється у всіх 27-дюймових моделях, але також стає доступним і для 21.5-дюймових моноблоків. Накопичувач є не тільки надійним рішенням для зберігання даних, а й служить для пришвидшення роботи. Пристрій не боїться жодних навантажень - велика кількість процесів, величезні масиви даних та складні операції не будуть гальмувати роботу цього цифрового титана. Управління усіма можливостями iMac відбувається за допомогою macOS Mojave - операційної системи останнього покоління. Широкі можливості підключення доступні через наявні швидкісні порти Thunderbolt 3 і бездротові модулі зв'язку.  Головне, що для роботи iMac готовий одразу, адже має все необхідне - фірмова мишка Magic Mouse 2 і клавіатура Magic Keyboard поставляються у комплекті. 

4_Apple-iMac-gets-2x-more-performance-03192019_big.jpg.large.jpg

Читайте також: 

Особистий кабінет
Привіт! Треба допомога ?