Назад

Офіційно: “Asphalt 9: Legends” можна грати на Macbook

Загалом ноутбуки від Apple не прийнято вважати хорошими варіантами для геймінгу, оскільки найчастіше їх купують для роботи, для статусу, а для ігор є ПК та смартфони. Однак є чимало користувачів, які розуміючи, що потужності Macbook достатньо для переважної більшості ігор намагаються шукати варіанти в Mac AppStore, а частіше на інших ресурсах. Є гравці, які на Mac OS грають на постійній основі і звиклися, але є частина користувачів, які не відносять себе до категорії геймерів, однак якби була якась лайтова гра в якій не потрібно глибоко копатися, то у вільну хвилину можна і розважитись. 

IMG_20200121_093350.jpg

Якраз для такої категорії користувачів наступна новина точно підійме настрій, оскільки популярна на IOS та Android гра “Asphalt 9: Legends” тепер офіційно доступна в Mac AppStore, але головна новина полягає в тому, що якщо ви маєте обліковий запис у цій грі на вашому смартфоні чи планшеті, то ви без проблем можете продовжити грати на Macbook зі збереженням прогресу. Тобто ви можете переходити з пристрою на пристрій і все працюватиме.

МІЙ ДОСВІД 

Я користуюся смартфоном Google Pixel 3 XL. У мене на ньому є встановлений “Asphalt 9: Legends”. Інколи повертаючись з роботи, я можу відволіктись на 15-20 хвилин. Нещодавно для роботи придбав Macbook та оновив його до Catalina. Геймером я себе назвати не можу навіть близько, однак, коли дізнався, що єдина гра, яку я граю тепер доступна і на “маку” відразу вирішив спробувати. Я зайшов в Mac AppStore завантажив гру, все запустилося, але довелося почати кар'єру гонщика спочатку, бо на жаль синхронізувати прогрес на "мак" через Facebook немає можливості. Для власників iPhone все набагато крутіше, оскільки, якщо у вас є прогрес у грі, то ви просто можете увійти в "Asphalt 9: Legends" на Macbook та ввівши свої дані продовжити грати.

IMG_20200121_093603.jpg

Тепер довго працюючи за “еплівським” ноутбуком, щоб відволіктися я запускаю “Asphalt 9: Legends”. Між іншим гра в App Store абсолютно безкоштовна, як і в мобільному варіанті. Здавалося б дрібниця, але приємно. Файл гри займає аж 2,5 ГБ, тому якщо інтернет у вас не швидкий, то доведеться набратися терпіння. Якщо грати, як я на Macbook, то логічно, що після 30-40 хвилин гри ноутбук починає грітися, але якщо зважати на те, що мої ігрові сесії довше не тривають, то для мене це не є проблемою. До речі, ви можете запустити гру не на весь екран, а просто у вікні і підлаштувати його розміри так, щоб паралельно дивитися YouTube чи займатися ще чимось.

Читайте також:

Особистий кабінет
Привіт! Треба допомога ?