Насолоджуйся морем музики від Philips SHL3075

Назад

Любителі якісного звуку часто стають фанатами накладних навушників, адже вони забезпечують більшу глибину звучання, розкриваючи усі частоти на необхідний рівень. Звичайно, їх форм-фактор є менш компактним за внутрішньоканальні навушники, а вартість часто перевалює за декілька тисяч гривень. Розробники Philips SHL3075 створили навушники такими, щоб вони були настільки ж зручними для перенесення та щоденного користування, завдяки складній конструкції, а їх вартість зробила хороший звук доступним для більшості. Давайте познайомимося ближче із Philips SHL3075 та розкриємо основну перевагу цих навушників перед іншими моделями.

Перше враження від дизайну

Philips SHL3075 попала до нас в офіс у приємному кольорі бордового відтінку. Загальний вигляд достатньо стандартний, але покриття чаш м’яке та приємне на дотик. Пластикова конструкція одразу пояснює вартість навушників - матеріали оголів’я та кабелю скромні, яскравих декоративних рішень також немає. Зате Philips SHL3075 складні, чаші легко повертаються, що робить перенесення навушників у сумці набагато зручнішим.

NrPx7A2Ud8Tpcyxz1NNhENfgeQIEONNRlXFhjpaqxIwP38r6D7hA8tjXt1qT2y4De4LUk6K1ldlOA6LDZHzJ_qkKssOg_uSm7R-Us5TDDlJFouPsBnpNXfB2p2DIsz9RjVtID6qt

Також хочеться відмітити, що Philips SHL3075 є гарнітурою, на кабелі розміщується мікрофон, додаткових клавіш зміни гучності не передбачено - для дротової моделі вони в принципі і не настільки важливі.

eG7LTUfizblbP52Kr4xKYg0_z-9sVyY4sI5JLU37Z9BLd8YpeVNV5Cy3GPFil9Mapj1OgawAMzgce6QvlgsCS4WDb0GaS6RJSLqDMeiGulGCO1GCuhRLAUgHJqmXIpUCsnJ__pdT

Носити  Philips SHL3075 на голові комфортно, вони не тиснуть, легко налаштовуються за розміром. Як на людину, що більш схильна до вакуумних варіантів, мій досвід використання  Philips SHL3075 став приємним - я б з легкістю замінила їх на свої, навіть для пробіжок.

Звук високого рівня?

Більшість навушників, якими мені випадала можливість користуватися були схожими один на одного - комусь не вистачало високих частот через бас, а у інших низька частота була або відсутня, або відчувалася занадто плоско.

Philips SHL3075 стали для мене сюрпризом. Із першої секунди, коли навушники опинилися на голові, увагу привернула якісна шумоізоляція. Сидячи в галасливому офісі я, ніби опинилася в іншому порталі, адже Philips SHL3075 “сховали” від голосу колег та дзвінків телефонів. Після запуску першого треку, навушники подарували хорошу насиченість звуку, а музика розкривалася басовито та глибоко. На високій гучності я фізично відчувала хвилю басу та приємне тремтіння динаміку, при тому що жодних спотворень гучна музика не створювала. Цікавим фактом є те, що колеги практично не чули шуму від Philips SHL3075 - нарешті на роботі я могла врубити звук на повну, не заважаючи оточуючим, а тому Philips SHL3075 можуть обирати любителі важкого року і вільно слухати музику у громадському транспорті чи у черзі.

PAm_HtVMz21THjxdNnpahV7aqhbokDjIV57-4fFJvQc-_V6voLu8d00GGv4LQlgQV4EraI9A7xJWyTzFdsA1j18R1rFpkx-sHgps3IQfhWrryXAFIsbjo27jzBJqz65fb9TzPAvp

Якість звуку та її глибина зумовлена у цій моделі технологією BASS+. Це фірмова технологія Philips, яка дійсно дарує насолоду від низьких частот, при тому не забираючи чистоту та вираженість високих та середніх. Дана технологія є основною “фішкою” Philips SHL3075 і надає їй того, чого позбавлені інші доступні моделі накладних навушників. На коробці виробник зазначає, що частотний діапазон Philips SHL3075 починається з позначки 9 Гц і збільшується аж до 23 000 Гц. А це означає, що любителі репу та R’n’B будуть чути чіткий біт і потужний бас у кожній композиції.

Приємним фактом стало те, що Philips SHL3075 добре впоралися із рок-музикою - для такої людини, як я, що любить різножанрову музику це дуже зручне рішення.

Висновки

Переваги навушників Philips SHL3075:

  • доступна вартість;
  • якісний звук із насиченими басами;
  • підтримка технології BASS+;
  • складна конструкція;
  • нестандартний колір навушників;

Недоліки:

  • якість матеріалів.

e4tOIOnNX0q_ntyZhXwz_4G6jurd1z6xRXuDsU_qpRNZNPsjMSrHCMUKmag6AFI2-EcyhUmGLc_FcDuECtztauoQ4hhBPDbf5NMgMI3tSd5GhGBfznDsIceHiXR1pmRaY90BHO_e

Під кінець написання статті, я вже подумки, переклала пару сотень гривень з гаманця на ці навушники - Philips SHL3075 змусили захотіти передивитися улюблені фільми в їх компанії, побігати у парку під самі басовиті треки та щодня сидіти в офісі із гарним настроєм. Philips SHL3075 - це дійсно класна пара вух, яка закута у скромних, а значить доступних матеріалах.

Читайте також: 

Цифрова техніка та спорт - працюємо над собою разом із КТС;

Edifier P295 - смакуй потужні баси.


 

Особистий кабінет
Привіт! Допомогти ?