Круті фішки Android, про які має знати кожен

17/05/2021

Ну що, власники смартфонів на операційній системі Android, скільки ви знаєте крутих функцій своїх гаджетів?) Певно більшість в курсі, як синхронізувати файли з Google-диском чи встановити додатки з Google Play, але у цій статті зібрані ті фішки Android, про які, нам здається, ви почуєте вперше:) 

Prilozheniya-dlya-Android-perestali-rabotat-po-vsemu-miru.-Kak-reshit-problemu-0.jpg

Скасування видалення програми

Починаючи з Android 10 на смартфонах з'явилась функція відміни видалення додатку. Система після перенесення програми у кошик автоматично виводить опцію щодо скасування цієї дії. Не факт, що ця фішка часто стане вам в нагоді, але погодьтесь, що її наявність тішить:)

Використання двох додатків одночасно 

Можете відчути себе Юлієм Цезарем та робити декілька справ водночас:) Від 7-ої версії Android, на смартфонах з'явилася функція багатозадачності, що дозволяє одночасно відкривати два додатки. Аби активувати цю можливість, натисніть на кнопку меню, що відкриє нещодавні файли, утримуйте вкладку, а потім посуньте її вгору. Додаток відкриється на половині екрану. Після цього можна обрати будь-яку іншу програму, яка відкриється на іншій половині. 

android-split-screen-lead.jpg

Збереження веб-сторінки як PDF-файл

Chrome — найпопулярніший веб-браузер, який ми використовуємо як на ПК, так і на Android-смартфонах:) Знайшли якусь цікаву статтю — збережіть собі у pdf і читайте будь-коли та будь-де. А ще по бажанню можна одразу надрукувати важливу інформацію:) Для того, щоб це зробити, перейдіть в меню, натисніть «Поділитися», а потім «Друк». Після цього збережіть веб-сторінку у форматі PDF — і вуаля:) Так-так, це все! Ось так легко і просто.

Пароль Wi-Fi за допомогою QR-коду 

На смартфонах, що підтримують Android 10 не потрібно озвучувати складні паролі до Wi-Fi друзям або знайомим:) Можна просто згенерувати QR-код, який з легкістю розпізнає інший Android-смартфон та автоматично підключиться до мережі.

AAAKiOpHrmiRx23540lFUXlRqPoGQfphsLxirunB7szSbfZw27Uw0EzlYIEHDtddGMlRediYif2COVi5vsp7ejdVWyQ.jpg

Робота смартфону за графіком

Корисна фішка, що дозволяє налаштувати увімкнення та вимкнення гаджета у конкретний час. Стане в нагоді, якщо ви хочете обмежити таймінг, який проводить зі смартфоном ваша дитина. Аби активувати функцію необхідно перейти у розділ «Налаштування», потім натиснути «Додатково», а далі «Увімкнення та вимкнення за розкладом». Оберіть необхідні налаштування та підтвердіть їх. Тепер смартфон буде автоматично вмикатися і вимикатися у заданий час. 

Гостьовий режим

Маєте дані на смартфоні, якими ні з ким не хочете ділитись, але тут раптом друг попросив зателефонувати з вашого гаджета? Ноу проблем! Вмикайте гостьовий режим — і будьте спокійні за приватність інформації. Ніхто не зможе відкрити жоден інший додаток, окрім того, який використовується, без паролю. Аби активувати функцію відкрийте панель сповіщень, натисніть на значок користувача в лівому верхньому кутку і виберіть «Додати гостя». Відключити режим можна так само:) 

Швидкий набір тексту

Ще одна класна функція  — текстові макроси:) Якщо є фрази, які ви постійно використовуєте під час спілкування, наприклад «Скоро зустрінемось» або ж «Гарного дня», ви можете створити макроси і вся фраза з’являтиметься після введення двох або трьох перших літер. Для того, щоб це зробити відкрийте «Налаштування», оберіть «Мова і введення», а після цього «Розширений особистий словник». 

Пульт керування 

Якщо Android-смартфон має інфрачервоний модуль, то з легкістю можна перетворити його на пульт керування для будь-яких інших смарт гаджетів. Все, що потрібно, просто встановити додаток з категорії Remote Control. Далі обрати тип та модель пристрою — і отримати повне керування технікою як вдома, так і під час подорожей:)

Висновок:

Тепер ви знаєте про фішки відомої операційної системи трохи більше:) Купуйте круті гаджети на Android в КТС та використовуйте можливості на максимум! 

 

Читайте також:
Головне за тиждень: iPhone 15 з USB Type-C, перший планшет від Redmi, інтернет від Starlink захоплює світ
Швидкий перехід до новин: Марк Гурман: iPhone 15 отримає USB-C Delfast California – електровелосипед із запасом ходу 160 км iFixit пошкодили Apple Watch Ultra при спробі розібрати Redmi Pad — перший планшет від суббренду Xiaomi Ілон Маск: Starlink випустив понад 1 млн користувацьких терміналі
28/09/2022
Головне за тиждень: експерти iFixit високо оцінили ремонтопридатність IPhone 14, Rockstar Games підтвердила витік GTA VI, Nvidia представила GeForce RTX 4090 та RTX 4080
Швидкий перехід до новин: Експерти iFixit похвалили iPhone 14 за ремонтопридатність Nvidia представила GeForce RTX 4090 та RTX 4080 Intel відмовиться від брендів Pentium та Celeron Rockstar Games підтвердила витік Grand Theft Auto VI В наступному році Apple попрощається з “чубчиком” в iPhone
21/09/2022
Як вибрати бюджетний смартфон?
Якщо бюджет необмежений, то вибрати смартфон дуже легко, адже достатньо купити найсвіжішу модель iPhone, Samsung, Google чи Xiaomi. Однак вибираючи бюджетний смартфон ми хочемо отримати максимум можливостей за мінімальну ціну і тут починається серйозне дослідження. КОМПЛЕКТ І ДИЗАЙН При покупці бю
16/09/2022
Залишити коментар
Нещодавно переглянуті
Меню
Привіт! Допомогти ?