Флагманські характеристики не флагманських смартфонів: Samsung Galaxy A8 2018, OnePlus 3T, Google Pixel

14/03/2018

Якщо ви збираєтесь придбати смартфон і готові потратити на покупку від 12 до 15 тис. гривень, але ще не визначитись, який саме обрати, то ймовірно порівняння наведене нижче вам у цьому допоможе. Пристрої в такому ціновому сегменті не вважаються флагманськими, але майже не поступаються їм по характеристиках.

Для порівняння були обрані:

Характеристика

Galaxy A8 2018

OnePlus 3T

Google Pixel

Діагональ

5.6"

5.5"

5"

Процесор

8-ядерний

Exynos 7 Octa 7885

4-ядерний

Snapdragon 821

4-ядерний

Snapdragon 821

Оперативна пам’ять

4 ГБ

6 ГБ

4 ГБ

Батарея

3000 мАг

3400 мАг

2770 мАг

Вбудована пам’ять

32 ГБ

128 ГБ

32 ГБ

Кількість SIM-карт

2

2

1

Роз’єм для зарядки

Type-C

Type-C

Type-C

Якщо порівнювати виключно по технічних характеристиках, то лідирують OnePlus 3T та Samsung Galaxy A8 2018. Google Pixel суттєво відстає, але важливо пам’ятати, що далеко не все вирішують цифри.

Діагональ екрану

Коли справа стосується розміру екрану, то більше не завжди означає краще. Google Pixel має найменшу діагональ — 5 дюймів, що дозволяє безпроблемно керувати смартфоном однією рукою. A8 та 3Т мають приблизно однакову діагональ, але працювати однією руком вже далеко не так зручно. А для тендітної жіночої руки дотягнутися до шторки буде майже нереально.

google-pixel-pixel-xl-retail-1.jpg

Процесор

Явним лідером у цьому показнику є Galaxy A8, не в останню чергу тому, що смартфон з’явився на ринку у 2018 році, а Pixel та OnePlus у 2016 році. Два роки різниці для процесора — значний проміжок часу. Якщо ця характеристика для вас визначальна кращим вибором буде смартфон від Samsung.

s8-7.@750.jpg

Оперативна пам’ять

Для сучасних смартфонів норма по оперативці складає від 3 до 6 ГБ і всі з представлених апаратів потрапляють в ці межі. У OnePlus 3T оперативної пам’яті на 2 ГБ більше. У звичайних умовах це важко оцінити. Коли справа доходить до роботи з багатьма вкладками у браузері, то OnePlus на долі секунди швидший. Якщо ж брати до уваги швидкість анімації системи, то перше місце за Google Pixel, через те, що система Andriod найкраще підігнана та оптимізована під цей пристрій. І хоч Pixel був представлений ще у 2016 році, він вже оновився до 8-ї версії Android.

Батарея

Найпотужніший акумулятор у OnePlus 3T, а найслабший у Google Pixel, проте якщо врахувати, що у Pixel суттєво менший екран, то показники автономності не сильно будуть відрізнятися. Усі три пристрої в режимі помірного користування “живуть” приблизно один день.

Вбудована пам’ять

За об’ємом вбудованої пам’яті OnePlus 3T по праву може називатися “вбивцею флагманів”, її об’єм складає 128 ГБ з можливістю розширення. У Galaxy A8 пам’яті в 4 рази менше, але теж є можливості для розширення. В Google Pixel вбудованої пам’яті — 32 ГБ і можливостей для розширення немає проте діють особливі умови щодо зберігання даних на Google диску.

1_12.jpg

Кількість SIM-карт та роз’єм для зарядки

Можливості встановити додаткову SIM-карту немає лише в Google Pixel. У двох інших смартфонах у вас є можливість користуватися двома номерами, наприклад один для зв’язку, а інший для інтернету. Усі три смартфони мають Type-C роз’єм для зарядки та синхронізації. У 2018 році — це норма для будь-якого пристрою, який хоче конкурувати з флагманськими девайсами.

Камери

По технічних характеристиках камери ніби все однозначно, але чи співпадають цифри зазначені виробниками з якістю реальних фотографій.

Характеристика

Galaxy A8 2018

OnePlus 3T

Google Pixel

Основна камера

16 МП

16 МП

12,3 МП

Фронтальна камера

16 МП + 8 МП

16 МП

8 МП

Порівняння камер усіх трьох смартфонів можете знайти у нашій статті: “Який смартфон фотографує краще: Samsung Galaxy A8 2018, OnePlus 3T чи Google Pixel”.

Додаткові фішки смартфонів

Galaxy A8 2018

OnePlus 3T

Google Pixel

Екран зі співвідношенням сторін 18,5:9.

Захист окремих файлів у файловому менеджері.

Функція Smart Lock (пристрій не буде блокуватися поки він з вами).

Окремий слот для картки пам’яті.

“Ігровий режим” — відключає сенсорні клавіші під час того, як ви запускаєте ігри.

Наявність NFC.

Функція always on display.

Автоматичний “Нічний режим”.

Остання версія Android.

Подвійна фронтальна камера.

Механічна клавіша для беззвучного режиму.

Є функція віддаленого блокування та стирання даних на пристрої.

А флагман OnePlus отримає потрійну камеру з датчиками 12 і 20 Мп, а також камеру ToF

Читайте також:

Читайте також:
Навіщо потрібен режим “В літаку” у звичайному житті: не лише для подорожей
Режим «В літаку» асоціюється з польотами, але він має значно ширше застосування. Ця функція смартфонів вимикає бездротові з’єднання — мобільну мережу, Wi‑Fi, Bluetooth — і може бути дуже корисною у щоденному житті. Давайте розберемось, коли і навіщо його варто вмикати. Як увімкнути режим "В літаку"
25/06/2025
ТОП-3 смартфони до 10 тисяч гривень: кращі бюджетні рішення 2025 року
  У світі, де якісний смартфон більше не означає великі витрати, знайти гідну модель до 10 000 гривень стало цілком реально. Особливо у 2025 році, коли навіть бюджетні пристрої отримують потужні характеристики, камери з високою роздільною здатністю та функціональність, що ще кілька років тому бул
08/06/2025
Підсумки Google I/O 2025: ТОП-7 головних анонсів
Щорічна подія Google I/O 2025 чітко продемонструвала: для Google штучний інтелект став не окремою опцією, а “операційною системою” усіх сервісів. Нижче - концентрований огляд ключових новинок, на які слід звернути особливу увагу. 1. Google Beam - 3D-дзвінки без гарнітур Підрозділ Project Starline
21/05/2025
Залишити коментар
Нещодавно переглянуті
Меню
Привіт! Допомогти ?