Як навчитись заощаджувати або ТОП-5 додатків для обліку фінансів
Куди поділися гроші? Таке питання задають собі більшість людей наприкінці місяця. Щоб знати куди вони зникли потрібно їх рахувати, а в цьому допоможуть спеціальні додатки з Play Market. Окрім того, що ваші фінанси будуть пораховані, ви ще й отримаєте красиву інфографіку про витрати та доходи.
№1 Журнал витрат
Програма має більше мільйона завантажень в Play Market. Головна перевага додатку — простота інтерфейсу. Ви можете додавати витрати вказавши категорію, а також доходи вказавши джерело.
Використовуючи додаток протягом декількох днів ви відразу зможете дивитися діаграми витрат та доходів аналізуючи на що було витрачено найбільше коштів, а що приносить найбільше доходів.
Переваги:
- простий інтерфейс;
- можливість додавати свої категорії у витратах та доходах.
- український розробник.
Недоліки:
- відсутність можливості планування бюджету.
№2 Monefy
Ще один додаток з категорії — нічого зайвого, лише основні функції для обліку особистих витрат та доходів. Повністю на українській мові. Є дві вкладки: витрати та доходи.
В кожній з них є категорії, які можна змінювати та додавати нові. На головному екрані ви будете бачити у відсотковому співвідношенні на що витрачається найбільше коштів та який ваш поточний фінансовий баланс. Окрім того, витрати та доходи можна відфільтрувати за періодом: рік, місяць, тиждень та день. Серед мінусів можна відмітити тьмяний і неяскравий інтерфейс.
Переваги:
- інтуїтивно зрозумілий інтерфейс;
- можливість відфільтрувати витрати та доходи по днях, місяцях, тощо;
- відображення балансу на головному екрані.
Недоліки:
-
тьмяні кольори іконок, потрібно працювати на максимальній яскравості.
№3 Швидкий бюджет
Додаток має ширший функціонал порівняно з двома попередніми. Більша кількість категорій щодо витрат та доходів. В програму відразу вбудований календар та калькулятор. Швидкий бюджет щоденно нагадуватиме вам про запис усіх фінансових операцій.
На головному екрані програми відображатиметься ваш поточний баланс та витрати за останніх 7 днів. Серед мінусів програми можна відмітити складний інтерфейс. Щоб освоїти всі функції потрібно декілька днів.
Переваги:
- нагадування про щоденне внесення витрат та доходів;
- можливість додавати свої категорії у витратах та доходах;
- наявність календаря та калькулятора.
Недоліки:
-
складний інтерфейс.
№4 Money Lover
Програма вимагає реєстрацію, але якщо у вас є Facebook-акаунт, то це можна зробити доволі швидко. Додаток має безліч функцій та режимів роботи. Деякі платежі можна зробити регулярними та не витрачати час на їх щоденне заповнення. Наприклад, якщо ви кожного ранку п’єте каву, яка коштує 25 гривень.
Є функція планування бюджету. Зможете бачити скільки коштів у вас ще можна витратити на категорію “відпочинок” чи “одяг” в поточному місяці. Інтерфейс додатку простий з красиво промальованою інфографікою та іконками. Додаток Money Lover підтримує українську мову. Можна увімкнути режим сканування чеків, а також автоматичне внесення витрат за комунальні послуги.
Переваги:
- можливість планувати бюджет на місяць;
- можливість встановлення регулярних витрат та доходів;
- красива інфографіка по витратах та доходах;
- наявність режиму подорожей.
Недоліки:
- працювати з додатком можна лише після реєстрації;
- складне меню.
№5 1Money
Додаток має функцію планування бюджету на місяць та всі основні функції, які притаманні програмам для обліку фінансів. Якщо ви шукаєте простий інтерфейс та функціональність, то 1Money вам чудово підійде.
Як і решта додатків 1Money вміє малювати інфографіку відповідно до обраного вами періоду. Також можна подивитися витрати в конкретно обраний день. У верхній частині головного екрану можна відслідковувати поточний баланс.
Переваги:
- можливість використання сканеру відбитків пальців для входу;
- можливість змінювати теми;
- яскрава інфографіка.
Недоліки:
-
можливість планування бюджету та входу з декількох пристроїв лише у платній версії.
Щоб зрозуміти, яка з представлених програм найкраще підійде для вас, варто спробувати встановити декілька з них. Якщо ви шукаєте широкі можливості, то кращим варіантом буде Money Lover, якщо ж ви не хочете гратися налаштуваннями, а лише спостерігати за динамікою витрат, то цілком достатньо буде і додатку “Журнал витрат”.
Читайте також: