Акційні пропозиції Samsung

Вмикай супервигоду з Galaxy! Купуй акційні моделі за крутими цінами та лови безкоштовну підписку на корисні сервіси у подарунок.

До 3 місяців безкоштовного доступу до YouTube Premium

Насолоджуйся переглядом! Отримай до 3 місяців безкоштовного доступу до YouTube Premium для твого Samsung Galaxy та насолоджуйся переглядом відео без реклами, офлайн та у фоновому режимі.

3-місячний безкоштовний пробний період для підписки YouTube Premium доступний для учасників акції в Україні, які у період від 2 квітня 2024 року до 1 квітня 2025 року (до 09:59 за східноєвропейським часом) придбають та активують пристрій серії Galaxy S24

3-місячний безкоштовний пробний період для підписки YouTube Premium доступний для учасників акції в Україні, які у період від 2 квітня 2024 року до 1 вересня 2024 року (до 09:59 за східноєвропейським часом) придбають та активують пристрій серії Fold 5, Flip 5, Tab S9. 

Скористатися пропозицією можуть лише користувачі, які на даний час не є підписниками YouTube Premium або YouTube Music Premium, які не оформляли підписку на YouTube Premium, YouTube Music Premium або Google Play Music, а також не реєструвалися раніше на пробний період для YouTube Premium, YouTube Music Premium і Google Play Music. Пропозицію потрібно активувати до 09:59 (за східноєвропейським часом) 1 квітня 2025 року. 

Важливо: 
Під час реєстрації потрібно вказати дійсний спосіб оплати, однак до завершення пробного періоду плата не стягуватиметься. Після закінчення пробного періоду автоматично починає щомісячно стягуватися індивідувальна плата за підписку, яка наразі становить 99,00 грн на місяць. Можна безкоштовно скасувати підписку у будь-який момент до завершення пробного періоду. Кошти за частину розрахункового періоду не повертаються. Щоб скористатися пропозицією, потрібен обліковий запис Google. 

2-місячний безкоштовний пробний період для підписки YouTube Premium доступний для учасників акції в Україні, які в період від 2 квітня 2024 року до 1 квітня 2025 року (до 09:59 за східноєвропейським часом) придбають та активують пристрій серії Galaxy S23

2-місячний безкоштовний пробний період для підписки YouTube Premium доступний для учасників акції в Україні, які в період від 2 квітня 2024 року до 1 квітня 2025 року (до 09:59 за східноєвропейським часом) придбають та активують пристрій серії Fold 5, Flip 5, Tab S9. 

2-місячний безкоштовний пробний період для підписки YouTube Premium доступний для учасників акції в Україні, які в період від 2 квітня 2024 року до 1 квітня 2025 року (до 09:59 за східноєвропейським часом) придбають та активують усі інші непреміальні пристрої Samsung 2024 року, такі як Galaxy A15, A25, A35 тощо

Скористатися пропозицією можуть лише користувачі, які на даний час не є підписниками YouTube Premium або YouTube Music Premium, які не оформляли підписку на YouTube Premium, YouTube Music Premium і Google Play Music, а також не реєструвалися раніше на пробний період для YouTube Premium, YouTube Music Premium або Google Play Music. Пропозицію потрібно активувати до 09:59 (за східноєвропейським часом) 1 квітня 2025року.

Важливо:

Під час реєстрації потрібно вказати дійсний спосіб оплати, однак до завершення пробного періоду плата не стягуватиметься. Після закінчення пробного періоду автоматично починає щомісячно стягуватися індивідуальная плата за підписку, яка наразі становить 99,00 грн на місяць. Ви можете безкоштовно скасувати підписку у будь-який момент до завершення пробного періоду. Кошти за частину розрахункового періоду не повертаються. Щоб скористатися пропозицією, потрібен обліковий запис Google. 

2_вввв.jpg
 

Нещодавно переглянуті
Меню
Привіт! Допомогти ?