Акційні пропозиції Samsung

Вмикай супервигоду з Galaxy! Купуй акційні моделі за крутими цінами та лови безкоштовну підписку на корисні сервіси у подарунок.

1. Безлімітний інтернет та Київстар ТБ у подарунок до смартфонів SAMSUNG

Вмикай контент! З 29 листопада 2022 року по 15 січня 2023 купуй акційні моделі смартфонів Samsung та лови доступ до безлімітного інтернету на 90 днів та пакет телебачення «Premium HD» у додатку Київстар ТБ! 

Щоб взяти участь в акції «Безлімітний Інтернет до смартфону», потрібно:

  • з 29 листопада 2022 року по 15 січня 2023 придбати акційну модель гаджетів бренду
  • зареєструвати у мережі Київстар мобільний пристрій, який підтримує стандарт зв’язку 4G
  • обрати акційну пропозицію (безлімітний інтернет на 90 днів або доступ до Київстар ТБ)

Важливо! Для підключення пакету «Безлімітний Інтернет до смартфону» учасник акції повинен бути абонентом послуг мобільного зв’язку Київстар. Після підключення смартфону до мережі Київстар, він отримає смс-повідомлення із пропозицією підключити безлімітний інтернет на 90 днів за 3 грн. Учаснику акції необхідно надіслати відповідь на смс-повідомлення згідно інструкцій у ньому. Акційна пропозиція у вигляді пакету «Безлімітний інтернет до смартфона» підключається на 90 днів, при цьому з основного рахунку Учасника при підключенні пропозиції одноразово буде стягнено авансовий платіж у розмірі 3 грн за користування електронними комунікаційними послугами у поточному тарифному плані, з розрахунку 1 грн на один місяць/4 тижні.

Для підключення пакету «Premium HD» у додатку Київстар ТБ потрібно:

  • встановити на смартфон додаток Київстар ТБ 
  • відкрити додаток Київстар ТБ 
  • у додатку висвітиться банер з доступом на 3 місяці
  • натиснути «Далі» та пройти авторизацію за номером телефону
  • після авторизації на банері натиснути кнопку «Підключити»

Важливо! Період надання ознайомчого доступу до послуги «Київстар ТБ» на умовах пакету «Premium HD» – місяць підключення та 3 (три) повних наступних місяці. Після завершення зазначеного періоду, абоненти послуг мобільного зв’язку Київстар автоматично продовжать користуватись послугою «Київстар ТБ» на умовах пакету «Premium HD» за стандартною вартістю 200 грн/міс. Для Учасників Акції — абонентів інших мобільних операторів послуга автоматично відключається, проте її можна буде самостійно підключити та оплачувати з банківського рахунку. З детальною інформацією про умови або зміни умов пропозиції можна ознайомитися за номером 0 800 300 466 (безкоштовно з номерів усіх телеком-операторів України)

вауцаца.jpg

2. До 4 місяців безкоштовного доступу до YouTube Premium

Насолоджуйся переглядом! Отримай до 4 місяців безкоштовного доступу доYouTube Premium для твого Samsung Galaxy та насолоджуйся переглядом відео без реклами, офлайн та у фоновому режимі.

4-місячний безкоштовний пробний період для підписки YouTube Premium доступний для учасників акції в Україні, які у період від 01 лютого 2022 року до 1 квітня 2023 року (до 09:59 за східноєвропейським часом) придбають та активують гаджети Samsung.


Скористатися пропозицією можуть лише користувачі, які на даний час не є підписниками YouTube Premium або YouTube Music Premium, які не оформляли підписку на YouTube Premium, YouTube Music Premium або Google Play Music, а також не реєструвалися раніше на пробний період для YouTube Premium, YouTube Music Premium і Google Play Music. Пропозицію потрібно активувати до 09:59 (за східноєвропейським часом) 1 квітня 2023 року . 

Важливо: 
Під час реєстрації потрібно вказати дійсний спосіб оплати, однак до завершення пробного періоду плата не стягуватиметься. Після закінчення пробного періоду автоматично починає щомісячно стягуватися індивідувальна плата за підписку, яка наразі становить 99,00 грн на місяць. Можна безкоштовно скасувати підписку у будь-який момент до завершення пробного періоду. Кошти за частину розрахункового періоду не повертаються. Щоб скористатися пропозицією, потрібен обліковий запис Google. 

1_1111.jpg

2-місячний безкоштовний пробний період для підписки YouTube Premium доступний для учасників акції в Україні, які в період від 1 лютого 2022 року до 1 квітня 2023 року (до 09:59 за східноєвропейським часом) придбають та активують гаджети Samsung

Скористатися пропозицією можуть лише користувачі, які на даний час не є підписниками YouTube Premium або YouTube Music Premium, які не оформляли підписку на YouTube Premium, YouTube Music Premium і Google Play Music, а також не реєструвалися раніше на пробний період для YouTube Premium, YouTube Music Premium або Google Play Music. Пропозицію потрібно активувати до 09:59 (за східноєвропейським часом) 1 квітня 2023 року. 

Важливо:

Під час реєстрації потрібно вказати дійсний спосіб оплати, однак до завершення пробного періоду плата не стягуватиметься. Після закінчення пробного періоду автоматично починає щомісячно стягуватися індивідуальная плата за підписку, яка наразі становить 99,00 грн на місяць. Ви можете безкоштовно скасувати підписку у будь-який момент до завершення пробного періоду. Кошти за частину розрахункового періоду не повертаються. Щоб скористатися пропозицією, потрібен обліковий запис Google. 

2_вввв.jpg
 

Нещодавно переглянуті
Меню
Привіт! Допомогти ?