15.06.2017 - день, коли аналогове ТВ помре. Рятуйся!

15.06.2017 - день, коли аналогове ТВ помре. Рятуйся!

Ера аналового ТВ завершилась - дороги назад у минуле немає... Встигни придбати TV-тюнер Romsat і продовжуй насолоджуватись улюбленими каналами!:)

Акція завершена


Згідно ЗУ №1357 "Про внесення змін до деяких законів України щодо Суспільного телебачення і радіомовлення України" з 15 червня аналоговий формат трансляції зникне на території Львівської, Закарпатської, Волинської, Житомирської, Чернігівської, Рівненської, Сумської, Київської, Харківської областей та АР Крим.

Відповідно, всі, хто не уявляє своє життя без телебачення можуть зіткнутись з чималими проблемами! Одного ранку вони не зможуть увімкнути свій улюблений музичний канал чи ознайомитись з останніми новинами,  а ввечері їм годі чекати на черговий випуск популярного ток-шоу, або передачі про диких хижаків африканських сафарі... Це загрожує всім. Всім, крім тих, хто встигне вчасно придбати TV-тюнер!

Обирай доступні та зручні у використанні приймачі Romsat, розроблені спеціально для українського ринку, та насолоджуйся улюбленими каналами і далі:)Найкраще місце для придбання та обслуговування комп’ютерної техніки у західній Україні.

0
0
Доставка безкоштовна

Замовити %
ТакНітакні