Додаткові пропозиції
Даруємо стартовий пакет пультової охорони до Ajax
10 квітня - 31 серпня
Дім в безпеці за один клік з охоронною системою Ajax! Купуй комплект сигналізації та отримуй пакет налаштувань «Легкий старт»
Ще 17 днів
Детальніше
Лови знижки на мікрофони та веб-камери Fifine
31 травня - 18 вересня
Чітке зображення, потужне звучання! Купуй мікрофони та вебкамери Fifine за суперціною! Записуй подкасти, веди стріми чи спілкуйся з близькими по відео-зв'язку без жодних обмежень!
Ще 35 днів
Детальніше
Передзамовляй новинки від Samsung!
10 серпня - 02 жовтня
Нові Galaxy презентовано! Передзамовляй cмартфони Samsung Galaxy Fold4|Flip4, гарнітуру Samsung Galaxy Buds2 Pro та смарт годинник Samsung Galaxy Watch5 і Watch5 Pro за суперцінами і лови кешбек до 4000 грн та 1 рік на заміну екрану Samsung Care+ Protection у подарунок! Galaxy — більше, ніж можна уявити!*
Ще 49 днів
Детальніше
Суперціна на ноутбук Asus
01 серпня - 15 серпня
Стильний дизайн, яскравий дисплей, потужна робота — це все про ASUS VivoBook! Купуй ноут за суперціною та працюй чи навчайся з максимальним комфортом.
Ще 1 день
Детальніше
Окуляри Xiaomi в подарунок до валізи
11 серпня - 21 серпня
Зручність, міцність, компактність — це все про валізи Xiaomi! Купуй валізу та окуляри Xiaomi в подарунок. Подорожуй з легкістю!
Ще 7 днів
Детальніше
Гарнітура Opus X в подарунок до геймерського крісла Razer
15 серпня - 31 серпня
Максимум комфорту, максимум звуку, максимум гри! Купуй геймерське крісло Razer та отримуй гарнітуру Razer Opus X у подарунок! Ще більше крутої техніки для твоєї game-зони!
Ще 17 днів
Детальніше