1. Пориньте у кіновимір із Samsung!

Пориньте у кіновимір із Samsung!

Пориньте у кіновимір із Samsung!

Обирай акційну* модель - отримай доступу до Smart - контенту в подарунок! При покупці акційного телевізора отримуй 6 міс безкоштовного контенту від 5 контент - провайдерів: Megogo, Divan.TV, TVzavr, OLL.TV і Sweet. TV.

До кінця акції (з 28/08 по 31/05) залишилось:

днігод.хв.сек.


Під акційним контентом маються на увазі наступні підписки:

 OLL.TV :  167 популярних каналів для всієї родини (32 HD); Тисячі фільмів у Full HD та 5 тематичних кінозалів.Додатково на 1 місяць суперконтент: Футбол у Full HD: Ліга чемпіонів, Ліга Європи, Ліга націй, чемпіонати Англії, Італії та України.

 Megogo :  Кіно: понад 8000 популярних фільмів, серіалів та мультфільмів без реклами та 16 інтерактивних фільмових каналів MEGOGO у Full HD якості; ТБ: 96 рейтингових ТБ-каналів, 51 з яких у Full HD якості; Зручність: важливі моменти завжди будуть під рукою з ТБ-паузою та ТБ-архівом до 14 днів.

Divan.TV: 150+ телеканалів, 30 з яких у HD якості; Повний доступ до бібліотеки з Full HD і HD фільмами; 200 голлівудських фільмів щодня без доплати; Функція «штучного інтелекту», що аналізує ваші вподобання та пропонує найбільш цікавий контент саме для вас.

TVzavr: 450 грн від інтернет-кінотеатру tvzavr на перегляд будь-яких фільмів; Тисячі фільмів, мультфільмів та серіалів; Full HD якість зображення; Новинки кінопрокату та блокбастери. 

SWEET.TV: 180 каналів; 28 HD каналів; 30 фільмових, 24 преміальних, 11 дитячих та інших каналів; 10 000+ фільмів. 

 

* в акції беруть участь моделі телевізорів Samsung, що підтримують Smart-TV.

Деталі за посиланням: https://www.samsung.com/ua/content-promo/ 


Техніка, що робить життя кращим!

0 УКР РУС
Дзвінки безкоштовні 0 800 210-484