Додаткові пропозиції
Тримай вигоду на роутери Tenda
01 березня - 16 квітня
Максимум швидкості! Купуй Wi-Fi-роутери Tenda за супер цінами та насолоджуйся крутим інтернет-з‘єднанням без жодних затримок!
Ще 17 днів
Детальніше
Знижка 10% на стилус WIWU Pencil Max при купівлі iPad
08 лютого - 31 березня
Вмикай творчість! Лови знижку 10% на стилус WIWU Pencil Max при покупці iPad! Пиши конспекти, створюй нотатки чи малюй в графічних додатках – твори смарт! А ще лише з 3 лютого по 12 березня купуй техніку за суперцінами на суму від 2 000₴ та лови можливість виграти один із 31 подарунків! Даруй смарт!
Ще 1 день
Детальніше
Лови знижки на техніку Fifine
14 березня - 02 квітня
Чітке зображення, потужне звучання! Купуй мікрофони та вебкамери Fifine за суперціною! Записуй подкасти, веди стріми чи спілкуйся з близькими по відео-зв'язку без жодних обмежень!
Ще 3 дні
Детальніше
Вигідна пропозиція на газові пальники
15 березня - 31 березня
Комфорт при будь-яких умовах! Готуй їжу або ж розігрівай воду для улюблених напоїв навіть без світла! Купуй газові пальники та балони з максимальною вигодою!
Ще 1 день
Детальніше
Суперціна на ноутбук ASUS VivoBook
21 березня - 30 квітня
Додай стилю та потужності у звичне життя. Купуй ноутбук ASUS VivoBook 15 за суперціною та працюй, грай чи переглядай улюблений контент на своєму новенькому гаджеті!
Ще 31 день
Детальніше
Знижки на телевізори LG
28 березня - 10 квітня
Вмикай яскравий світ розваг та контенту на екрані свого нового ТВ. Забирай омріяний телевізор зі знижкою. Ухопи свою ціну за хвіст!
Ще 11 днів
Детальніше