Додаткові пропозиції
Суперціни на навушники Mifo
31 жовтня - 31 січня
Вмикай круте звучання! Купуй навушники та гарнітури Mifo за суперцінами! Висока автономність, активне шумозаглушення, потужний звук, ергономічний дизайн — це все про «вуха» Mifo.
Ще 1 день
Детальніше
Знижки на техніку Aeno
06 лютого - 14 лютого
Обирай смарт гаджети бренду AENO для своєї смарт оселі! Робот-пилосос, блендер, гриль, очищувач повітря — забирай за суперцінами! Техніка, що точно стане в нагоді!
Зачекай ще 6 днів
Детальніше
Купуй ламінатор 2E - отримуй подарунок
03 січня - 31 березня
Обирай максимальний захист важливих документів від механічних пошкоджень, потрапляння вологи та сонячних променів! Купуй ламінатор Agent і отримуй плівку для ламінування у подарунок
Ще 60 днів
Детальніше
Передзамовляй MacBook Pro та Mac Mini на процесорі M2
27 січня - 05 лютого
Передзамовляй новинки від Apple. Забирай за готівку або оплачуй частинами до 25 платежів. Акційна пропозиція діє за умови повної оплати або купівлі у розстрочку в періоді 27.01.23 - 05.02.23.
Ще 6 днів
Детальніше
Купуй ігрові крісла Anda Seat зі знижкою
16 січня - 06 лютого
Насолоджуйся максимальним комфортом під час гри з новеньким ігровим кріслом Anda Seat! Ще більше крутої техніки для твоєї game-зони за суперцінами! Максимум комфорту, максимум гри!
Ще 7 днів
Детальніше
Лови знижки на телевізори Samsung
11 січня - 08 лютого
Хочеш новенький телевізор? :) Скористайся суперпропозицією та забирай телевізор Samsung за кращою ціною. Поринь у світ вражень разом з КТС!
Ще 9 днів
Детальніше