Суперціни на гаджети Realme
01 червня - 14 червня
Шукаєш смартфон за максимально доступною ціною? Обирай гаджет Realme та отримуй гарантовано знижку. Що тут думати? Потрібно брати! ;)
Ще 10 днів
Детальніше
Новинка від Apple за вигідною пропозицією
22 травня - 05 червня
Не відкладай мрії на потім! Заціни неперевершений MacBook Pro TB. Потужна «начинка», що забезпечує чітку роботу гаджету. Лаконічний дизайн, який так тішить око. А при покупці у нас ще й додатковий подарунок: 1500 грн бонусів на наступні покупки.
Ще 1 день
Детальніше
Мишка в подарунок до відеокарти ASUS
21 травня - 21 червня
Відкрий собі доступ до нового рівня розваг і можливостей! З новою відеокартою твій ПК буде «літати» ще швидше! Купуй відеокарту останнього покоління і отримай крутий подарунок — мишу Asus ROG Gladius II Core!
Ще 17 днів
Детальніше
Знижки на смартфони Xiaomi
29 травня - 07 червня
Смартфони Xiaomi вже давно заполонили світ своїми крутими можливостями і стильним дизайном. Приєднуйся до "сім’ї" Xiaomi вже зараз! Купуй бестселлери Xiaomi зі знижкою та насолоджуйся широким функціоналом!
Ще 3 дні
Детальніше
Знижка на принтери HP Ink Tank
22 травня - 30 червня
Побережи свої нерви та папір — купуй надійні гаджети для офісу та дому! ;) З принтером HP Ink Tank процес друкування документів буде мега простим та швидким! Це дійсно незамінний інструмент для офісу чи дому. Поспіши придбати принтер HP Ink Tank - отримай шалену знижку!
Ще 26 днів
Детальніше
Безкоштовна доставка на аксесуари ArmorStandart
04 червня - 17 червня
Подбай про свій смартфон :) Обирай скло та чохол від ArmorStandart та отримай ще й безкоштовну доставку в подарунок
Ще 13 днів
Детальніше