Додаткові пропозиції
Суперціни на смартфони Realme
30 січня - 28 лютого
Обирай максимальну продуктивність! Купуй смартфон Realme за суперціною. Насолоджуйся улюбленим контентом та роби круті фото впродовж цілого дня без жодних обмежень!
Ще 29 днів
Детальніше
Вигідна пропозиція на геймерські крісла DXRacer
16 січня - 06 лютого
Яскравий спортивний дизайн, надійна конструкція та зручне регулювання – це про геймерські крісла та столи DXRacer! Купуй за суперцінами та грай в улюблені ігри з максимальним комфортом!
Ще 7 днів
Детальніше
Знижки на ноутбуки Dream Machines
12 січня - 31 січня
Купуй новенький ноутбук за крутою ціною Потужні ігрові ноутбуки від компанії Dream Machines оснащені найсильнішими та топовими компонентами, характеристики яких зможуть задовольнити навіть найвибагливіших геймерів. Відчуй перевагу - обирай вигоду і сучасність
Ще 1 день
Детальніше
Вигідна пропозиція на периферію Varmilo
12 січня - 31 січня
Надійність, довговічність, міцність, ергономічна конструкція та стильний дизайн — це все про периферію Varmilo. Купуй клавіатури та килимки бренду за суперцінами
Ще 1 день
Детальніше
Передзамовляй MacBook Pro та Mac Mini на процесорі M2
27 січня - 05 лютого
Передзамовляй новинки від Apple. Забирай за готівку або оплачуй частинами до 25 платежів. Акційна пропозиція діє за умови повної оплати або купівлі у розстрочку в періоді 27.01.23 - 05.02.23.
Ще 6 днів
Детальніше
Вигідна пропозиція на обігрівачі
23 січня - 06 лютого
Готуй сани влітку, а воза взимку! Купуй сучасні обігрівачі найвідоміших брендів за суперцінами! Обирай максимальний затишок вдома завдяки комфортній температурі навіть в холодну пору року.
Ще 7 днів
Детальніше