Вигідна пропозиція на ноутбуки
26 травня - 30 червня
Час апгрейдити свої гаджети! ;) Для більш продуктивногj функціоналу, для швидшої роботи, для кращої «картинки» — новий ноутбук це те, що потрібно. Обирай бажаний ноутбук та гарантовано отримай подарунок або знижку!
Ще 26 днів
Детальніше
Техніка Samsung з подарунками
01 червня - 30 червня
Купуй улюблений ґаджет Samsung та отримуй карту пам'яті чи приємний бонус на розмови у подарунок. Додай товар у корзину і дізнайся який саме подарунок на тебе чекає! Також додатково отримай безкоштовну заміну екрана протягом 1 року на моделі Galaxy S20*
Ще 26 днів
Детальніше
Canon PIXMA купуй - подарунки отримуй
29 травня - 30 червня
Обирай багатофункціональний пристрій від світового бренду та отримай в подарунок гарнітуру та 100 грн на мобільний рахунок! Canon PIXMA стане твоїм надійним помічником!
Ще 26 днів
Детальніше
Новинка від Apple за вигідною пропозицією
22 травня - 05 червня
Не відкладай мрії на потім! Заціни неперевершений MacBook Pro TB. Потужна «начинка», що забезпечує чітку роботу гаджету. Лаконічний дизайн, який так тішить око. А при покупці у нас ще й додатковий подарунок: 1500 грн бонусів на наступні покупки.
Ще 1 день
Детальніше
Техніка Huawei зі знижками
01 червня - 14 червня
Хочеш бути в тренді? Поспіши придбати круту техніку Huawei за вигідною ціною!
Ще 10 днів
Детальніше
Подарунки до материнських плат Asus
26 травня - 14 червня
Counter Strike? Call Of Duty? GTA? Материнські плати Asus Z490 будуть дууууже хорошим варіантом для тих, хто фанатіє від віртуальних ігор! Поспіши придбати материнську плату та отримай додатково мишку або гарнітуру. Ми ж знаємо, що це завжди актуальні аксесуари ;)
Ще 10 днів
Детальніше