Лови знижки на мікрофони Fifine
18 лютого - 10 березня
Мікрофон Fifine забезпечить високу якість запису голосу та допоможе вивести твій контент на новий рівень. Забирай мікрофон та гарантовано отримуй знижку!
Ще 8 днів
Детальніше
Вигідні ціни на веб-камери
19 лютого - 10 березня
Спілкуйся на відстані! Купуй за суперціною веб-камеру для зручного відео-зв'язку, онлайн конференцій, нарад та співбесід.
Ще 8 днів
Детальніше
Суперціни на смартфони OPPO
01 березня - 14 березня
Шукаєш смартфон із хорошою камерою та широкими можливостями? Зверни увагу на нові смарти від компанії OPPO. Додатково при покупці будь-якого смартфона OPPO отримуй один рік гарантійного та два роки негарантійного безкоштовного сервісу в подарунок*
Ще 12 днів
Детальніше
Знижка на змінний картридж при покупці диспенсера
26 лютого - 31 березня
Тримай вигідну пропозицію! Купуй безконтактний диспенсер в парі зі змінним картриджем для мила та батарейками - лови гарантовану знижку 175 грн на бандл! Мий руки смарт!
Ще 29 днів
Детальніше
Преміальні чохли Pitaka за суперцінами
26 лютого - 31 березня
Обирай безкомпромісний захист для свого гаджета. Чохли Pitaka не створює перешкод для роботи бездротових модулів, не втрачає колір, не збирає відбитків пальців та стійкий до подряпин. Переконайся сам!
Ще 29 днів
Детальніше
Техніка Samsung з подарунками
15 лютого - 31 березня
Купуй улюблений ґаджет Samsung та отримуй у подарунок поповнення мобільного рахунку та знижку! Обирай вигідні покупки з КТС :)*
Ще 29 днів
Детальніше