Російська версія сайту пішла вслід за російським воєнним кораблем!

Більшість українських сайтів та інтернет-магазинів зараз доступні двома мовами – російською та українською. Зазвичай декілька мов на сайті використовуються для зручності самого клієнта та більшого охоплення потенційної аудиторії – і тих, хто шукає інформацію українською, і тих, хто російською. 
 
Вважається, що якщо компанія надає послуги або товари в рамках однієї країни, де популярні кілька мов, наприклад російська та українська, створення двомовних версій — чудова можливість отримати більше трафіку, оптимізуючи результати пошукових систем для свого ресурсу. Багатомовність є перевагою бізнесу та допомагає розкрити його потенціал, проте це круто, коли проект виходить на міжнародну арену та відкриває нові можливості для популяризації бренду і підвищення прибутку за рахунок залучення іноземних клієнтів.

Багато власників бізнесу вважають, що запити російською мовою у пошукових системах працюють значно краще, аніж українською. Те ж саме стосується і статей у блозі, карток товару тощо в інтернет-магазинах та сайтах. Проте найпопулярніші пошуковики вже оптимізовано і під українські запити, тож Google без жодних проблем виводить у ТОПИ і  україномовні статті. Це перевірено навіть нами:) Відвідуваність сайтів зростає не внаслідок зміни мови, а внаслідок інтенсивного просування та якісного наповнення сайту. 

Посилати російський корабель можна не тільки словами, а й діями! Компанія КТС закликає українські бізнеси відмовитись від використання російської версії сайтів. На своєму прикладі ми хочемо показати свідому громадянську позицію, адже вважаємо недопустимим використовувати російськомовну версію сайту у теперішній час!

1_2022-03-02 11.35.08.jpg

Україна – вільна країна, тут кожен має право висловлювати свою думку тією мовою, яка для нього комфортна. Проте, сьогодні російська мова - мова окупанта. Ми давно відмовились від будь-якої медіа-комунікації російською мовою і наша позиція залишається стійкою та незмінною: будь-яка комунікація у компанії ведеться лише українською мовою без жодних виключень! 

Ми не відмовляємось від російськомовних клієнтів – громадян України, проте у своїй рідній країні комунікація у будь-яких сферах обслуговування повинна бути виключно державною українською мовою

Слава Україні! Героям слава!

Нещодавно переглянуті
Меню
Привіт! Допомогти ?