Додаткові пропозиції
Повербанк в подарунок до POCO X5
06 лютого - 21 лютого
Потужна батарея для роботи впродовж цілого дня, великий екран для перегляду улюбленого контенту та крута камера для яскравих фото! Купуй смартфон POCO X5 та отримуй powerbank Xiaomi Mi 3 у подарунок.
Ще 13 днів
Детальніше
Діли на 15! Купуй iPad в оплату частинами
08 лютого - 19 лютого
Пиши, малюй, твори! Купуй iPad 9 з вигодою 2 000₴ та оплачуй частинами без переплат до 15 платежів! Стильний дизайн, підтримка Apple Pencil, яскравий дисплей та цілий день роботи без підзарядки – це все про iPad!*
Ще 11 днів
Детальніше
Купуй периферію бренду Hator за суперцінами!
23 січня - 15 лютого
Насолоджуйся максимальним комфортом під час гри з Hator! Купуй периферію бренду за суперцінами! Класичний дизайн, продумана конструкція та висока надійність – це все про Hator!
Ще 7 днів
Детальніше
Гарнітура в подарунок до материнської плати та відеокарти MSI
07 лютого - 21 лютого
Обирай потужну комплектуху для свого ПК! Купуй материнську плату та відеокарту MSI і отримуй гарнітуру IMMERSE GH40 у подарунок!* Ще більше швидкості, продуктивності та крутого звучання!
Ще 13 днів
Детальніше
Суперціни на техніку для кухні
01 лютого - 28 лютого
Смарт гаджети для смарт кухні! Гриль, кавомашина, блендер чи міксер — забирай корисну техніку за суперцінами! Насолоджуйся ароматною кавою та готуй улюблені страви з легкістю!
Ще 20 днів
Детальніше
Суперціни на смартфони Realme
30 січня - 28 лютого
Обирай максимальну продуктивність! Купуй смартфон Realme за суперціною. Насолоджуйся улюбленим контентом та роби круті фото впродовж цілого дня без жодних обмежень!
Ще 20 днів
Детальніше