Додаткові пропозиції
Вигідна пропозиція на MacBook
20 березня - 02 квітня
Надзвичайна продуктивність, неймовірна швидкість, турбопотужність — це все про MacBook! Забирай круті ноути Apple за суперцінами!
Ще 3 дні
Детальніше
Даруємо бонуси до принтерів та БФП Canon
10 лютого - 31 березня
Обирай швидкий друк без жодний зусиль з принтерами та БФП Canon! Купуй акційні моделі девайсів та отримуй до 800₴ бонусів на наступні покупки у подарунок!
Ще 1 день
Детальніше
Знижки на смартфони TECNO
14 березня - 02 квітня
Великий екран, потужна батарея, стильний дизайн — це все про смартфони Tecno! Купуй гаджети бренду за суперцінами та насолоджуйся довготривалою роботою, яскравими фото чи переглядом улюбленого контенту.
Ще 3 дні
Детальніше
Вигідна пропозиція на геймерські крісла та столи DXRacer
23 лютого - 31 березня
Яскравий спортивний дизайн, надійна конструкція та зручне регулювання – це про геймерські крісла та столи DXRacer! Купуй за суперцінами та грай в улюблені ігри з максимальним комфортом!
Ще 1 день
Детальніше
Купуй Apple Watch зі знижкою
23 березня - 02 квітня
Ще більше можливостей на твоєму зап'ясті! Купуй смартгодинники Apple Watch за суперцінами! Контролюй показники здоров‘я, займайся спортом та насолоджуйся корисними функціями нового гаджета.
Ще 3 дні
Детальніше
Знижка 10% на стилус WIWU Pencil Max при купівлі iPad
08 лютого - 31 березня
Вмикай творчість! Лови знижку 10% на стилус WIWU Pencil Max при покупці iPad! Пиши конспекти, створюй нотатки чи малюй в графічних додатках – твори смарт! А ще лише з 3 лютого по 12 березня купуй техніку за суперцінами на суму від 2 000₴ та лови можливість виграти один із 31 подарунків! Даруй смарт!
Ще 1 день
Детальніше