Додаткові пропозиції
Знижки на телевізори LG
20 березня - 27 березня
Вмикай яскравий світ розваг та контенту на екрані свого нового ТВ. Забирай омріяний телевізор зі знижкою. Ухопи свою ціну за хвіст!
Ще 3 дні
Детальніше
Знижка 10% на стилус WIWU Pencil Max при купівлі iPad
08 лютого - 31 березня
Вмикай творчість! Лови знижку 10% на стилус WIWU Pencil Max при покупці iPad! Пиши конспекти, створюй нотатки чи малюй в графічних додатках – твори смарт! А ще лише з 3 лютого по 12 березня купуй техніку за суперцінами на суму від 2 000₴ та лови можливість виграти один із 31 подарунків! Даруй смарт!
Ще 7 днів
Детальніше
Вигідна пропозиція на смартфони ZTE
22 березня - 26 березня
Шукаєш новенький смартфон? Обирай ZTE - це хороший варіант для повсякденного користування. Поспіши забрати за вигідною пропозицією!
Ще 2 дні
Детальніше
Суперціни на монітори Asus
21 березня - 27 березня
Висока роздільна здатність, чітка картинка, крута продуктивність! Купуй монітори ASUS з максимальною вигодою та насолоджуйся яскравим зображенням!
Ще 3 дні
Детальніше
Вигідна пропозиція на техніку Samsung
01 березня - 31 березня
Безліч можливостей, професійна камера, стильний дизайн – це все про смартфони Samsung! Купуй акційні моделі за крутими цінами та лови додаткову вигоду
Ще 7 днів
Детальніше
Знижка 20% на ремінці при купівлі Apple iWatch
07 лютого - 31 березня
Великий екран, безліч можливостей! Купуй Apple Watch за суперціною та ще й лови знижку 20% на ремінці до них! Шкіряний, силіконовий чи можливо спортивний – обирай будь-який!
Ще 7 днів
Детальніше