Додаткові пропозиції
Даруємо стартовий пакет пультової охорони до Ajax
30 вересня - 31 січня
Дім в безпеці за один клік з охоронною системою Ajax! Купуй комплект сигналізації та отримуй пакет налаштувань «Легкий старт»
Ще 5 днів
Детальніше
Купуй ігрові крісла Anda Seat зі знижкою
16 січня - 06 лютого
Насолоджуйся максимальним комфортом під час гри з новеньким ігровим кріслом Anda Seat! Ще більше крутої техніки для твоєї game-зони за суперцінами! Максимум комфорту, максимум гри!
Ще 11 днів
Детальніше
Суперціни на планшети Lenovo
16 січня - 12 лютого
Улюблений контент завжди під рукою! Купуй планшети Lenovo з максимальною вигодою та насолоджуйся стильним дизайном, універсальністю та яскравим дисплеєм для роботи, ігор чи перегляду фільмів. Безліч можливостей в одному гаджеті!
Ще 17 днів
Детальніше
Суперціни на техніку для краси Philips
27 січня - 28 лютого
Ідеальна укладка з крутим стайлером, гладенька шкіра з стильним тримером та нова зачіска з машинкою для стрижки! Обирай смарт гаджети для краси бренду Philips за суперцінами!
Ще 33 дні
Детальніше
Збери свій game-арсенал з Cougar
12 січня - 27 січня
Обирай свій геймерський арсенал з Cougar! Купуй крісла та аксесуари бренду за суперцінами та насолоджуйся максимальним комфортом та зручністю.
Ще 1 день
Детальніше
Суперціни на техніку для кухні
16 січня - 31 січня
Смарт гаджети для смарт кухні! Гриль, кавомашина, блендер чи міксер — забирай корисну техніку за суперцінами! Насолоджуйся ароматною кавою та готуй улюблені страви з легкістю!
Ще 5 днів
Детальніше