Подарунки до принтерів Canon
06 липня - 31 грудня
Насолоджуйтесь ще більшою впевненістю у принтерах Canon! Обирай акційну модель та отримай у подарунок безкоштовну доставку та додатково 3 роки гарантії на придбаний пристрій*
Ще 140 днів
Детальніше
Ігрова периферія HyperX в подарунок до ПК ARTLINE
11 серпня - 15 вересня
Обирай персональний комп'ютер ARTLINE на базі процесорів AMD Ryzen та отримай круту ігрову периферію HyperX в подарунок! Не вагайся, ПК ARTLINE задовільнить потреби навіть найбільш просунутих геймерів ;)
Ще 33 дні
Детальніше
Cмартфони OPPO за суперцінами
10 серпня - 16 серпня
Шукаєш смартфон із хорошою камерою та широкими можливостями? Зверни увагу на нові смарти від компанії OPPO. Додатково при покупці отримуй один рік гарантійного та два роки негарантійного безкоштовного сервісу в подарунок*
Ще 3 дні
Детальніше
Суперціни на маршрутизатори TP-Link
10 серпня - 13 вересня
Повільний інтернет? Не можеш завантажити фільм чи пограти в онлайн ігри? Тоді тобі точно потрібен новий потужний роутер! Обирай роутери TP-Link зі знижкою - отримай стабільність передачі даних.
Ще 31 день
Детальніше
Знижки на охолодження для комп'ютера до 20%
03 червня - 31 серпня
Нехай ніщо не стане на заваді для безперебійної роботи твого комп’ютера! Отримуй знижку 10% на кулери для процесорів та 20% на корпусні вентилятори.
Ще 18 днів
Детальніше
Преміальні чохли Pitaka за суперцінами
04 серпня - 31 серпня
Обирай безкомпромісний захист для свого гаджета. Чохли Pitaka не створює перешкод для роботи бездротових модулів, не втрачає колір, не збирає відбитків пальців та стійкий до подряпин. Переконайся сам!
Ще 18 днів
Детальніше