Знижка 50% на змінні насадки при покупці розумної зубної щітки
29 жовтня - 30 листопада
Мегакомбо! Придбай розумну зубну щітку та отримай набір насадок зі знижкою 50%. Щітка оснащена інноваційними технологіями, тому дозволить піклуватися про свої зуби із максимальним ефектом. Будь смарт з КТС!
Ще 3 дні
Детальніше
Купуй подрібнювач для спецій - 50% знижки на батарейки
29 жовтня - 30 листопада
Яка ж страва без ароматних спецій! Купуй електричний подрібнювач для солі та перцю і лови знижку -50% на батарейки! Обирай крутий смарт гаджет для своєї кухні!
Ще 3 дні
Детальніше
Даруємо стартовий пакет пультової охорони до Ajax
29 жовтня - 30 листопада
Дім в безпеці за один клік з охоронною системою Ajax! Купуй комплект сигналізації та отримуй пакет налаштувань «Легкий старт», 1 місяць безкоштовної охорони та 10% кешбеку в подарунок!*
Ще 3 дні
Детальніше
Знижки на периферію Hator
19 листопада - 30 листопада
Насолоджуйся максимальним комфортом під час гри з Hator! Купуй периферію бренду за суперцінами! Класичний дизайн, продумана конструкція та висока надійність – це про Hator!
Ще 3 дні
Детальніше
Суперціни на аксесуари
29 жовтня - 30 листопада
Переодягни свій смартфон в новенький look! ;) Досить ходити зі старим чохлом, не обмежуй себе в покупках - обирай бажані акси за суперцінами!
Ще 3 дні
Детальніше
Чорна П'ятниця - знижки реальні!
22 листопада - 29 листопада
Наймасштабніший розпродаж 2021 року вже розпочато! Обирай не ілюзію, а реальні знижки! Чорна П'ятниця в КТС — це час, коли ти можеш дозволити собі все... і навіть трішки більше)
Ще 2 дні
Детальніше