Skyworth 

Skyworth - це китайський бренд, який займається виробництвом побутової техніки. Входить в топ-5 світових виробників у цій категорії. Найбільшу кількість нагород за час свого існування компанія отримала в сегменті телевізорів, телевізорів 4К та цифрових приставок. Також компанія є №1 на національному ринку за кількістю запатентованих інновацій.

Компанія Skyworth була заснована ще у 80-х роках. На сьогодні в компанії нараховується понад 40 000 робітників. Штаб-квартира Skyworth, створена в 1988 році знаходиться в Шеньчжені.

Бренд Skyworth давно відомий у світі електроніки. У Китаї Skyworth є беззаперечним лідером ринку у сегменті преміум-телевізорів. На даний момент компанія має 41 дочірнє підприємство та 211 офісів по всьому світу. 

Компанія Skyworth орієнтована на впровадження інновацій і постійне удосконалення свого виробництва. Багато продуктів компанії були нагороджені відзнаками на світовому на національному ринках. Серед найпрестижніших нагород, які отримала компанія: iF design awards, Red Dot Design Award.

Окрім того компанія є соціально-відповідальною і щороку жертвує мільйони доларів благодійним організаціям по усьому світу.

Переглянути повністю
Нещодавно переглянуті
Меню
Привіт! Допомогти ?