Jazwares 

Орієнтована на творчість, інновації та якість, компанія Jazwares зарекомендувала себе як шанований лідер у галузі ліцензійних продуктів. Випускаючи різноманітні лінії іграшок та побутової електроніки, продукти компанії представлені одними з найкращих розважальних об'єктів у світі. Сьогодні, завдяки досвіду своєї команди розробників продуктів, Jazwares продовжує пропонувати широкий спектр товарів у великих роздрібних мережах у всьому світі.

Jazwares відома, у першу чергу, як виробник іграшок для дітей. Компанія пропонує продукти для ігор; спеціальні ігрові продукти та периферію (миші, камери, програми-шпигуни, інноваційні іграшки та вироби з паперу, рації, аксесуари, будильники, аудіо-іграшки та рукавички для планшетів), електроніку (навушники та електронні ляльки), товари для творчості та навчання (музичні інструменти, плюшеві іграшки, транспортні засоби, фігурки та іграшки для ванн). Компанія була заснована в 1997 році і базується в штаті Флорида.

Менеджмент компанії зазначає, що захоплені сферою своєї діяльності, тому завжди пропонують щось інноваційне та цікаве для своїх прихильників. Керівництво ставить перед собою великі цілі та прагне вдосконалювати свої продукти. Продукція сприяє вихованню та розвитку дітей через гру.

Переглянути повністю
Ігрова фігурка Jazwares Fortnite Llama (FNT0037)
Ігрова фігурка Jazwares Fortnite Llama (FNT0037)
Товар продано
Відправимо завтра
Тип пристрою Ігрова фігурка
Нещодавно переглянуті
Меню
Привіт! Допомогти ?