Brother 

Історія японської компанії Brother почалась у далекому 1908 році. Саме тоді звичайний японець Канекіті Ясуі створив маленьку швейну майстерню, та почав заробляти нею на життя. Справи пішли дуже добре і вже у 1925 році майстерня переходить до синів засновника: Дзітсуіті и Масаєсі. Нові власники зробили дуже багато для розширення сімейного бізнесу. Вони почали займатися виробництвом одягу, а потім змогли навіть налагодити лінію по збірці власних швейних машинок. Тоді їх бренд ще називався Yasui Brothers’ Sewing Machine Company.

Прибутки нової компанії швидко зростали, брати змогли зберегти свої напрацювання під час Другої Світової Війни, та вже у 1947 році вийшли на міжнародний ринок. Основним продуктом їх фірми були якісні швейні машинки.

У 1961 році було прийнято рішення змінити назву компанії на Brother Industries Ltd. Власники фірми розуміли, що їм треба шукати нові напрямки розвитку, тому компанія починає займатися різноманітною електронікою. Друкарські машинки, калькулятори, а потім й матричні принтери – японська корпорація дуже швидко опановує нове для себе виробництво.

Братам подобаються темпи розвитку Brother Industries тому, продовжуючи займатися виробництвом швейних та друкарських машинок, вони від матричних переходять до виробництва струменевих та лазерних принтерів, а потів й факсів та БФП.

Станом на сьогодні японська корпорація є одним з лідерів на обраних її керівництвом напрямках. Офісна техніка Brother, комплектуючі та витратні матеріали дуже ціняться у світі за свою високу якість.    

Переглянути повністю