Bosch 

Історія німецької компанії починається ще у 1886 році, коли винахідник Роберт Бош створив свою першу майстерню під назвою Workshop for Precision Mechanics and Electrical Engineering. Займалася нова фірма виробництвом деталей для автомобільних двигунів. Пізніше, було прийнято рішення змінити назву компанії на честь прізвища її засновника – Bosch.

Новій фірмі знадобилось десять років для того, щоб завоювати популярність споживачів та стати своєрідним символом якості. Дуже допомогло в цьому оснащення гоночних автомобілів обладнанням Bosch. Працюючи на максимумі своїх можливостей, деталі Роберта Боша демонстрували значно кращі результати ніж аналоги конкурентів.

Перша та Друга Світові Війни були справжнім випробуванням для німецької компанії. Фірма була на межі зникнення, але, завдяки неймовірним зусиллям керівництва та працівників, Bosch знову й знову «підіймалася з колін». Основним напрямком післявоєнної діяльності компанії стало виробництво різноманітної побутової техніки. Спочатку це були холодильники та кухонні плити, а потім прийшов час пральних та посудомийних машин, вбудованої техніки, електрочайників, блендерів, пилососів, прасок, міксерів, мікрохвильових печей та багато іншого.

Сучасний Bosch – це могутній, відомий на весь світ, німецький концерн. Компанія має власні представництва в багатьох країнах світу, у тому числі на Україні.   

Переглянути повністю
Нещодавно переглянуті
Меню
Привіт! Допомогти ?