Bluedio 

Bluedio - це торгова марка, під іменем якої випускають навушники, різноманітні гарнітури та колонки. Торговою маркою Bluedio володіє компанія Guangzhou Liwei Electronics Co., Ltd. Вона була заснована у 2002 році. На сьогодні в цій компанії працює понад 500 людей.

У Bluedio є своя фабрика, яка розташовується в Гуанчжоу з власним відділом дизайну та відділом розробки. Bluedio робить акцент на портативність своїх навушників, тим самим залишаючи в минулому проблеми пов’язані з заплутаністю, довжиною та переломами проводів.

Bluedio міцно закріпився на ринку навушників завдяки трьом речам: 1. Співвідношення ціна - якість; 2. Чудова автономність; 3. Якісні матеріали.

За один рік Bluedio продає більше ніж 3 млн екземплярів своєї продукції на суму, яка перевищує 30 млн доларів. Стандарти якості виробництва регулюються завдяки європейській і американській сертифікації. Фабрика має сертифікати ISO9001, ISO14001, RoHS, CE.

Міцність навушників від Bluedio практично виключає механічні пошкодження. При необхідності навушники можна перевозити в дорожній сумці або рюкзаку, вони прекрасно складаються, набуваючи компактних розмірів і зручної для перевезення форму. 
 

Переглянути повністю
Нещодавно переглянуті
Меню
Привіт! Допомогти ?