Як приєднати Apple Watch до смартфона на Android?

22/02/2021

Apple Watch — найпопулярніший смарт годинник у світі. Власники iPhone можуть з легкістю приєднати Apple Watch і використовувати всі його функції, а як щодо користувачів, в яких смартфон на Android? Чи реально підключити Apple Watch до Android-смартфона? Зараз все розкажемо:)

pexels-cottonbro-5081420.jpg

Раніше усім користувачам смартфонів на Android про Apple Watch можна було лише мріяти, але сьогодні ситуація змінилась і ми готові дати кілька порад, як можна «подружити» Apple Watch та Android-смартфон.

Як підключити Apple Watch до смартфона на Android?

В будь-якому випадку вам знадобиться iPhone для того, щоб активувати Apple-годинник. iPhone потрібен, що здійснити налаштування Apple Watch, оновити, а також, щоб завантажити на годинник музику чи зображення. iPhone має бути оновлений до iOS 13 або новішої версії, тобто вам вистачить навіть iPhone 6s, який сьогодні можна придбати на вторинному ринку за копійки. агалом iPhone 6s чи новіший буде виконувати роль сервера для Apple Watch.

0-U6KIEN_0V4DZWheLp-DNs7W1UxTWvcy2egPoNjkqpnGcAKwzLwo26Qtamyd_G-l56-dZILAMCi-QD0XYtCHWrKVWVM7BrUXb6-JNbUn-HfHgAPM6XdOTTbOTtbNxKSbsdTceTk

«Дружба» Apple Watch та Android можлива й по тій причині, що вам не обов’язково iPhone носити з собою, щоб  отримувати сповіщення від переважної більшості додатків. Перевірено, що Telegram без проблем так працює. iPhone звісно ж повинен бути приєднаний до інтернету. Наприклад, ви можете підключити його до домашньої мережі Wi-Fi та залишити на робочому столі чи взагалі в шухляді. 

На жаль, в Україні eSIM в Apple Watch ще не підтримує жоден оператор мобільного зв'язку, а це суттєво розширило б можливості викориcтання Apple Watch без iPhone. Проте буквально в два кліка ви можете увімкнути на Android-смартфоні роздачу Wi-Fi і підключити до цієї мережі Apple Watch, а вдома можна використовувати мережу Wi-Fi. Коли підключите годинник до інтернету, то без проблем зможете використовувати Apple Music для відтворення музики через AirPods. 

el_mNAg45F5mqm3jAHxpoOowGLeJwLSgdJ8L830jGbUcNfjiM1DW7G5inh37eyWp0HbPnP3HAh2GL_GClMWOS8ERZ-h5FZ7AgGdOfDHbB-yj9bcwCOCBdhTAQCukn4C2YlA94L77

Звісно є функції, які не можна буде активувати і серед них дзвінки та SMS, однак якщо Telegram працює без проблем, то це не критично. Для того, щоб організувати зв’язок смартфона на Android з розумним годинником від Apple бажано вибирати моделі не старіші, ніж Apple Watch Series 3 з WatchOS 6. Завдяки тому, що магазин додатків AppStore доступний прямо з годинника, то вам доступні фактично всі додатки, які дозволять розкрити більшість функцій Apple Watch навіть користуючись смартфоном на Android.

Отож, щоб Apple Watch запрацювали з Android-смартфоном вам потрібен iPhone не старіший, ніж iPhone 6s о операційною системою iOS 13. Він буде служити в якості сервера сповіщень і його необов’язково носити з собою, але обов’язково, щоб він був підключений до інтернету. 

Загалом особливих складнощів в тому, щоб «подружити» Android та Apple Watch нема, а коли в Україні запрацює eSIM для Apple Watch, то всі перешкоди взагалі будуть знівельовані.

 

Читайте також:
Oppo A96: ідеально збалансований бюджетник
Oppo A96 — апарат середнього рівня, який ідеально дотримується балансу характеристик та ціни. Він не зазіхає на територію флагманів, але майже не відстає від них, а в певних характеристиках навіть переважає. Сьогодні ділюся з вами враженнями від використання цього смартфону. КОМПЛЕКТАЦІЯ Бути в
15/08/2022
Підсумки серпневої презентації Galaxy Unpacked 2022
Серпнева презентація Samsung з традиційною назвою Galaxy Unpacked відбулася. Про те, які пристрої будуть представлені було відомо ще в середині липня, тому інтрига була лише щодо характеристик та фішок нових апаратів. Заради справедливості варто сказати, що Samsung не підвела. Далі в матеріалі ми ко
10/08/2022
7 днів з Huawei Watch Fit 2: досвід користування
На травневій презентації компанія Huawei показала Huawei Watch Fit 2. Ще під час офіційного представлення було враження, що цей гаджет може “нашуміти” на ринку смарт-годинників, особливо через нові можливості для спорту та комунікації.  В цьому матеріалі пильно подивимось на Watch Fit 2, який “пере
25/07/2022
Залишити коментар
Нещодавно переглянуті
Меню
Привіт! Допомогти ?