Як підключити стільниковий зв'язок на Apple Watch?

10/12/2021

За допомогою стільникового зв’язку в Apple Watch можна здійснювати виклики, відповідати на повідомлення, отримувати сповіщення, навіть якщо iPhone знаходиться не поруч. Проте поки що LTE на Apple Watch за допомогою eSIM не підтримують оператори звʼязку в Україні.

Справа в тому, що активувати eSim в Україні можна тільки після того, як пристрій з цією фічею пройде офіційну сертифікацію. На даний момент необхідна технологія зв’язку не сертифікована в Україні. Мобільні оператори активно працюють над тим, щоб якомога швидше активувати підтримку функції та запустити її, готуючи особливі тарифні плани спеціально під неї та ведучи переговори з яблучною корпорацією. 

esim.jpg

На офіційних сайтах мобільних операторів, таких як Київстар, Vodafone та lifecell можна переглянути список усіх пристроїв, що підтримують eSim. Перед покупкою та підключенням обовʼязково варто перевірити підтримку зі сторони оператора вашого мобільного зв’язку.

Як відрізнити Apple Watch, які підтримують LTE і ті, які не підтримують?

Смарт годинники, що підтримують eSim відрізняються зовнішнім виглядом Digital Crown, а саме мають додаткове червоне обрамлення та відповідне маркування у назві моделі — GPS + Cellular. Ті, що не підтримують функцію — лише GPS.

Налаштування стільникового зв’язку на Apple Watch

Для того, щоб Apple Watch підтримували зв'язок, перш за все потрібно оновити як Apple Watch, так і iPhone до останньої версії програмного забезпечення, а також перевірити наявність оновлень параметрів вашого оператора. Функція має підтримуватись оператором мобільного зв’язку, а тарифний план відповідно дозволяти її використання. Також iPhone та Apple Watch мають бути підключені до одного й того самого оператора, а ви маєте перебувати в зоні покриття цього оператора під час налаштування стільникового зв’язку на годиннику. Якщо у вас корпоративний план стільникового зв’язку, зверніться до компанії або оператора, щоб перевірити, чи підтримують вони цю функцію.

Щоб налаштувати стільниковий зв’язок на Apple Watch:

  • Відкрийте програму Apple Watch на iPhone.
  • Перейдіть на вкладку «Мій годинник» і натисніть «Стільниковий зв’язок».
  • Торкніть «Налаштувати стільниковий зв’язок».
  • Дотримуйтесь інструкцій налаштування для свого оператора зв’язку. Можливо, вам потрібно буде звернутися до оператора за допомогою.

Якщо ж ви тільки-тільки купили Apple Watch, то весь цей процес можна пройти ще при першому налаштуванні смарт-годинника. Потрібно просто знайти параметри тарифного плану мережі та дотримуватись підказок системи.

Також корисною фічою є ще й те, що можна налаштувати Apple Watch із підтримкою стільникового зв’язку для членів родини, у яких немає iPhone. Якщо мобільний оператор підтримує використання керованих Apple Watch, ви можете додати годинник до свого тарифного плану під час налаштування.

Щоб налаштувати стільниковий зв’язок на Apple Watch для родичів:

  • Відкрийте програму Watch на iPhone.
  • Торкніться опції «Усі годинники», виберіть Apple Watch члена родини, а потім торкніться «Готово».
  • Торкніться «Стільник», а потім — «Налаштувати стільник».
  • Дотримуйтесь інструкцій налаштування для свого оператора зв’язку. Можливо, вам потрібно буде звернутися до оператора за допомогою.

Коли ваш годинник підключиться до стільникової мережі, кнопка «Стільниковий зв’язок» у Центрі керування стає зеленою, а зелені крапки показують потужність сигналу.  Колір кнопки «Стільниковий зв’язок» стає білим, коли стільниковий зв’язок активний, але годинник підключений до iPhone за допомогою Bluetooth або Wi-Fi. Також ви можете перевірити рівень сигналу в Центрі керування або на циферблаті «Explorer». Щоб відкрити Центр керування, торкнітьcя нижньої частини екрана та, утримуючи її, проведіть пальцем угору.

watchos5-series4-gps-cellular-connected-status.jpgwatchos5-series4-control-center-cell-plan-active-watch-connected-to-iphone.jpg

 

Читайте також:
Конференція WWDC 2022: iOS 16, watchOS 9, macOS Ventura, iPadOS 16, процесор M2 та нові Macbook
Щорічна презентація для розробників WWDC 2022 завершилася і в цьому матеріалі ми розповімо про основні софтверні фішки, які презентувала Apple цього літа. Частину оновлень інсайдери передбачили задовго до івенту, але частина залишилася приємною таємницею аж до дня презентації. Хоч на презентації WWD
07/06/2022
Garmin представила годинник з необмеженим часом автономної роботи
Garmin анонсувала нові спортивні смарт-годинники — Instinct 2 Series. Загалом було представлено 6 моделей, які діляться на Instinct 2 та Instinct 2 Solar. Остання має необмежений час роботи від батареї, оскільки всередині встановлені сонячні батареї, які дозволяють годиннику отримувати енергію сонця
09/02/2022
OPPO Watch Free — смарт-годинник з автономністю 14 днів
Наприкінці вересня компанія OPPO представила новий смарт-годинник з назвою Watch Free. Він вже є у нас і ми готові розповісти про його ключові фішки та характеристики.  КОМПЛЕКТ ТА ДИЗАЙН Годинник поставляється в мінімалістичній упаковці, а в комплекті з годинником є лише магнітний зарядний пристр
02/12/2021
Нещодавно переглянуті
Меню
Привіт! Допомогти ?