В мережі з’явилися креслення не анонсованих Macbook Pro 14"/16"

Назад

На минулому тижні з’явилася інформація, що російські хакери, які відносяться до групи REvil зламали мережу одного з постачальників Apple. Цим постачальником є тайванська компанія Quanta, яка виготовляє компоненти для Macbook. Під час взлому було вкрадено багато секретної інформації.

Хакери почали вимагати від Apple викуп в розмірі 50 мільйонів доларів, а якщо купертинівці не погодиться, то вони почнуть публікувати креслення нового Macbook Pro, який ще не анонсований. Щоб підтвердити серйозність своїх намірів частина креслень були опубліковані відразу.

Macbook Pro 14"/16"

В мережі є інформація, що зловмисники спеціально чекали презентацію 20 квітня, щоб переконатися, що на ній не покажуть нові Macbook Pro. Офіційних заяв Apple з цього приводу немає, але Quanta підтвердила хакерську атаку, однак не розповіла, які дані були викрадені. 

MacBook Pro 14/16

З того, що вже опубліковано стає зрозуміло, що наступні Macbook Pro 14 та 16 дюймів не будуть мати ніяких округлих форм і тяжітимуть по дизайну до нових iPhone, iPad та iMac. Вкрадені креслення також підтвердили, що новинки будуть без Touch Bar. На правому торці ноутбука розташуються роз’єми HDMI, USB Type-C та кардрідер, а з правого боку буде два роз’єми Type-C та MagSafe для заряджання. За словами Мін-Чі Куо нові ноутбуки мають з’являться восени 2021 року. 

Особистий кабінет
Привіт! Допомогти ?