TWS-навушники за $20: JoyRoom JR-TL1 TWS
Якщо ви з тієї категорії людей, які чуючи назву TWS-навушників і поруч них ціну 20 доларів гортаєте далі не розраховуючи на щось варте уваги, то прошу залишитись на цій сторінці декілька хвилин. Повірте, що для JoyRoom вдалося зробити гідні навушники за 20 баксів і вони мають назву JoyRoom JR-TL1 TWS. Звісно є ще доволі доступні TWS-навушники від Redmi — AirDots з привабливим цінником, але якщо їх порівнювати з героєм нашого огляду, то я оберу не AirDots. Чому? Поговоримо про це далі.
ДИЗАЙН КЕЙСУ ТА НАВУШНИКІВ
Як і годиться для цього класу навушників — усі ключові переваги і фішки зазначені прямо на упаковці. Варто сказати, що для JoyRoom JR-TL1 TWS є чим хвалитися окрім ціни. По-перше, кейс надзвичайно мініатюрний. Він виконаний з матового пластику, по відчуттях ніякої преміальності, але це очікувано. Його однозначною перевагою є те, що він не збирає відбитки пальців, а має окремий ремінець для того, що його легко можна було діставати з кишені або навіть повісити на гачок поруч з ключами і при виході з дому ніколи не забувати навушники.
На верхній кришці є логотип JoyRoom, а на задній панелі роз’єм для зарядки micro USB. Навушники коштують менше, ніж 600 гривень, тому Type-C ми тут і не чекали. Кришка відкривається легко, але не вистачає окремої заглибини, щоб можна було відкривати кейс з першого разу.
В середині кейсу є 4 індикатори, які сигналізують нам про те наскільки заряджений кейс. У багатьох TWS-навушниках цього не вистачає. У заглибленнях для навушників є два контакти для живлення. Між іншим, виймати навушники з кейсу не дуже зручно, бо нема за що вхопитися. Проте в кейсі навушники сидять так міцно, що ви можете його трясти, а вони не випадуть.
ДИЗАЙН ТА ЕРГОНОМІКА НАВУШНИКІВ
Навушники своєю формою злегка нагадують Galaxy Buds від Samsung, однак є й певні самобутні речі в дизайні. Наприклад, сенсорна зона зовні навушників підсвічується двома кольорами — синім та червоним. Багатьом така фішка буде до вподоби, але для багатьох не сподобається зайва увагу в темну пору доби. Щодо ергономіки, то сидять навушники у вухах дуже міцно і це заслуга продовгуватої форми навушника, який “сідає” дуже глибоко у вухо. Завдяки цьому пасивна звукоізоляція чудова. Нижче можете побачити, як навушники виглядають у вухах.
На корпусі є лише один мікрофон, тому вашим співрозмовникам розраховувати на блискучу якість звуку при розмовах не доводиться, однак сказати, що все сумно теж не можна.
В комплекті є дві пари змінних амбюшур, тому ви можете підібрати, які зручніші. Навушники мають захист по стандарту IPX7, тобто каплі дощу, піт та навіть короткотривале потрапляння у воду не повинно зашкодити цим навушникам, але робити це спеціально ми вам звісно ж не рекомендуємо.
До речі, навушники можуть працювати незалежно один від одного, а якщо говорити про затримку звуку, то завдяки Bluetooth 5.0 вона фактично не відчувається, тому дивитися відео без дискомфорту можна, а от для мобільних шутерів варто, мабуть, все таки обирати проводові навушники. Приєднання до смартфону відбувається стандартним чином, достатньо відкрити кришку, дістати навушники з кейсу та приєднати їх до смартфону в меню bluetooth останнього.
КЕРУВАННЯ
Хоч я не прихильник сенсорного керування в навушниках, але варто сказати, що реалізоване воно тут добре і претензій до нього нема. Все спрацьовує швидко і точно, як і написано в інструкції. Ви можете виконати наступні дії легким дотиком до сенсорної панелі:
При відтворенні музики:
- один дотик до правого чи лівого навушника — play/pause;
- подвійний дотик до правого — наступний трек;
- подвійний дотик до лівого — попередній трек;
- потрійний дотик до будь-якого навушника — виклик голосового асистента.
При дзвінку:
- один дотик — прийняти виклик;
- натиснути і тримати протягом 2-х секунд — відхилити виклик.
АВТОНОМНІСТЬ
Кейс навушників має акумулятор на 300 мАг, навушники мають об’єм батареї — 55 мАг. Можна припустити, що від повністю зарядженого кейсу навушники можна зарядити ще приблизно 5 разів. Від одного заряду навушники можуть грати 6 годин, при частих розмовах цей час суттєво скоротиться. Навушники повністю заряджаються приблизно за півтори години.
ЗВУК
Про звук говоримо аж в кінці з двох причин: по-перше, бути об’єктивним тут дуже важко, а по-друге, це одна з фішок цих навушників, яка, як вишенька на торті заслуговує окремої уваги. Нагадаю, що вони коштують всього $20. Так, вони не грають, як AirPods чи тим більше Galaxy Buds, але на мій смак вони грають краще за більш дорогі AirDots. Запасу гучності тут навіть забагато і на максимальній вони починають трохи похрипувати, але це залежить також від треків, які ви слухаєте. Басів тут в міру і їхня наявність зумовлена, мабуть, форм-фактором самих навушників, крім того вони дуже глибоко сідають у вушну раковину. Виробник зазаначає, що тут “Premium Sound”. Я можу сказати, що “саунд” тут не преміум, але у своєму сегменті дуже конкурентний, тому зваживши якість звуку і ціну, я даю свій лайк цим “вухам”.
ВИСНОВКИ
JoyRoom JR-TL1 TWS мають мініатюрний кейс, хорошу ергономіку, автономність на рівні інших TWS-навушників, захист по стандарту IPX7, інтуїтивне керування і стильну підсвітку. При цьому вони коштують приблизно $20. Якщо ви хочете зробити подарунок для дитини чи обрати дуже доступні TWS-навушники для себе, то JoyRoom вас не підведе.
Читайте також: