TWS-навушники OPPO Enco Free2 офіційно представлені

Назад

Користувачі ще не встигли натішитись хітовими TWS-навушниками Oppo Enco X, а компанія представила ще одні під назвою Enco Free2. Відомо, що в Китаї вони почнуть продаватися з 5-го червня, а коли прийдуть на український ринок не повідомляється. 

Купить OPPO Enco Free2

Навушники оснащені системою активного шумозаглушення, як зазначає виробник, вони можуть заглушити до 42 дБ зовнішнього шуму. Славнозвісний “режим прозорості” також присутній. До речі, як і Enco X, ця модель навушників розроблена спільно з Dynaudio. Навушники оснащені цікавою функцією, яка раніше не зустрічалась в TWS-навушниках — можливість зробити фото використовуючи навушники як пульт дистанційного керування.

Купить OPPO Enco Free2

OPPO Enco Free2 виконані у формі внутрішньоканальних навушників з силіконовими амбушюрами. В кожному навушнику є 10-міліметровий динамік. Вони підтримують два кодека — стандартний SBC та AAC. Зі смартфоном з’єднуються через Bluetooth 5.2. Можуть похвалитися спеціальним ігровим режимом з низькою затримкою звуку. Мають захист від вологи та пилу по стандарту IP54. Бездротову зарядку не підтримують, бо це прерогатива більш дорогих навушників. Заряджаються через роз’єм USB Type-C. Разом з кейсом навушники можуть грати приблизно 30 годин.

 

Особистий кабінет
Привіт! Допомогти ?