Смарт-ідеї: огляд дротових навушників JBL T450
Зіштовхнулася із думкою: “За відомі бренди треба дорого платити - навіщо це робити, коли є хороші китайські копії?”
Копії, можливо і є, але от, коли я збиралася дарувати навушники своєму другу, зовсім не хотілося приносити щось безіменне, із дешевим пластиком, який часто має ярко-виражений запах. Гарне оформлення, хороший звук, зручний дизайн - важко знайти щось достойне, при тому маючи бюджет у 1 000 грн. Але, компанія JBL має цікаву модель, після особистого знайомства із якою, я точно вирішила придбати її на подарунок. Чи сподобався він другу - дізнаєтеся у кінці статті.
Початок пошуків
Перше, на що я звертала увагу при виборі - це тип. Однозначно мала бути накладна модель для домашнього використання (друг непрофесійно грає в онлайн-ігри та любить дивитися фільми). При тому, він студент, який часто їздить на навчання в інше місто - звичайно, бездротові моделі відкидалися через обмежений бюджет, але от складна конструкція могла значно допомогти перевозити навушники у сумці.
Шукаючи в каталозі гарнітур та навушників, я звернула увагу на більш відомі бренди, серед яких у першу чергу зустріла JBL.
Як виглядають і скільки коштують
JBL T450 підходили під всі критерії, додатково навушники ще й непогано виглядали - для вибору доступно три кольори: чорний, білий та насичений блакитний. Із відкладених грошей на подарунок ще залишалася невелика частина - на гарне пакування чи якесь солодке доповнення.
У дизайні навушники справили у враження у двох аспектах - м’якості матеріалів амбушюр і гарному глянцю чаш.
Перший дозволяє досягти непоганого ступеня шумоізоляції, адже чаші невеликі, але їх поверхня “підлаштовується” під вухо, не пропускаючи стороннього шуму. Другий, у свою чергу, створює гарний вигляд навушникам загалом - логотип JBL переливається під світлом і модель із доступного сегменту виглядає більш шляхетно та достойна рівня подарунку.
Ергономіка навушників також сподобалася - конструкція складається, перетворюючи пристрій у більш плоску форму для переносу, а плоский кабель більш легко скручується та важче пошкоджується.
До того ж, коннектор на кабелі має г-подібну форму, тому має менше шансів пошкодитися від згинання чи розтягнення у місці підключення до порту 3.5 мм.
Тож, на перший погляд, навушники отримали високу оцінку, а як вони виконують свою головну функцію?
Що зі звуком?
При особистому випробуванні JBL T450 порадували - чистота звуку, вокалу та вираженість частот була на висоті. Глибини, звичайно, вони не забезпечують, як моделі із більш дорогих лінійок, але підтримка JBL Pure Bass дає змогу відчути нижню частоту у музичних композиціях і “відключитися” від зовнішнього світу.
Для людини, яка сама звикла користуватися гарнітурами із доступного сегменту, JBL T450 здалися хорошим варіантом для звичайного користувача із хорошим запасом гучності та глибини. Для керування відтворенням і дзвінками передбачений класичний для JBL пульт. Мікрофон, можливо і не є дуже важливим елементом для більшості, але в іграх він якраз знадобиться - при відсутності бажання купляти окрему геймерську гарнітуру це є альтернативним рішенням.
Просидівши у тестовій моделі цілий робочий день, я точно вирішила, що JBL T450 достойний варіант подарунку - навіть гарне пакування навушників було приємним моментом. Єдиний недолік, який, на мою думку, підняв би оцінку JBL T450 ще вище - це відсутність чохла у комплекті. Звичайно, що у більшості бюджетних моделей комплектація проста, але ті самі смартфони від Xiaomi мають чохли із коробки, а тому хотілося подарувати готовий набір із навушниками та чохлом для переносу.
За відгуком друга - навушники йому сподобалися. І це було сказано не під час самого святкування, а через пару місяців використання. Тому, дякую компанії JBL за хороший гаджет)
Ці та інші навушники можете шукати у нашому каталозі за посиланням. Бажаємо гарних подарунків!
Читайте також: