1. Смарт-ідеї: огляд дротових навушників JBL T450

Смарт-ідеї: огляд дротових навушників JBL T450

Зіштовхнулася із думкою: “За відомі бренди треба дорого платити - навіщо це робити, коли є хороші китайські копії?”

Копії, можливо і є, але от, коли я збиралася дарувати навушники своєму другу, зовсім не хотілося приносити щось безіменне, із дешевим пластиком, який часто має ярко-виражений запах. Гарне оформлення, хороший звук, зручний дизайн - важко знайти щось достойне, при тому маючи бюджет у 1 000 грн. Але, компанія JBL має цікаву модель, після особистого знайомства із якою, я точно вирішила придбати її на подарунок. Чи сподобався він другу - дізнаєтеся у кінці статті.


Початок пошуків

Перше, на що я звертала увагу при виборі - це тип. Однозначно мала бути накладна модель для домашнього використання (друг непрофесійно грає в онлайн-ігри та любить дивитися фільми). При тому, він студент, який часто їздить на навчання в інше місто - звичайно, бездротові моделі відкидалися через обмежений бюджет, але от складна конструкція могла значно допомогти перевозити навушники у сумці.

Шукаючи в каталозі гарнітур та навушників, я звернула увагу на більш відомі бренди, серед яких у першу чергу зустріла JBL.

Як виглядають і скільки коштують

JBL T450 підходили під всі критерії, додатково навушники ще й непогано виглядали - для вибору доступно три кольори: чорний, білий та насичений блакитний. 

 

hYNRNes-U0AW_WFThO3BZbItfaiSSAlS0krlboDp839B8Ob3RuRcUpgAOi_updI_71P8aF1J_XW_Xi0eGrZTwZtHN41yJvnBQKUHImWOxw5t1hyHyyBgbOKindj0PRMwXHwHoSbr

Із відкладених грошей на подарунок ще залишалася невелика частина - на гарне пакування чи якесь солодке доповнення.

У дизайні навушники справили у враження у двох аспектах - м’якості матеріалів амбушюр і гарному глянцю чаш.

ggUXWKHF8Wr3_IOyV7UKhE37Cb4qTZXBLDQL_0m7lLkfZULpv0rC_HXVe4x-BSrBpQAzc88xKmmXZNxGdiDJjeV00D2ZcnbG4YelwJ71e4m-tiZ5LUKoNx1aHJLK8fEAPXKRF6K2

Перший дозволяє досягти непоганого ступеня шумоізоляції, адже чаші невеликі, але їх поверхня “підлаштовується” під вухо, не пропускаючи стороннього шуму. Другий, у свою чергу, створює гарний вигляд навушникам загалом - логотип JBL переливається під світлом і модель із доступного сегменту виглядає більш шляхетно та достойна рівня подарунку.

Ергономіка навушників також сподобалася - конструкція складається, перетворюючи пристрій у більш плоску форму для переносу, а плоский кабель більш легко скручується та важче пошкоджується.

IMG_1320.JPG

До того ж, коннектор на кабелі має г-подібну форму, тому має менше шансів пошкодитися від згинання чи розтягнення у місці підключення до порту 3.5 мм.

kKwuFQAs9tPRbPj2lR77rZ5BU0sN9dwF-BAPUmRNAmmELHzhdGiwvcmcP4R2r4joAGl0UpdkwcC0TVQqdmJIeu1yZ0uJPY2b333N33nShZi5Vt-mqgljVhdcfdCNCRRrvDsebF9s

Тож, на перший погляд, навушники отримали високу оцінку, а як вони виконують свою головну функцію?

Що зі звуком?

При особистому випробуванні JBL T450 порадували - чистота звуку, вокалу та вираженість частот була на висоті. Глибини, звичайно, вони не забезпечують, як моделі із більш дорогих лінійок, але підтримка JBL Pure Bass дає змогу відчути нижню частоту у музичних композиціях і “відключитися” від зовнішнього світу.

g_JtP3T_CqWkxFRGuAeG2WrPlZ6U3T-FMBoAITvAPk73lmRsB1aY0kIv7T6sltbMyM678VDZbGbd3bzdNAM_qLLw4FPVjSL9lceODXgl6UacRLJMolU9n3PN6lVaw8qwwnTs4u2U

Для людини, яка сама звикла користуватися гарнітурами із доступного сегменту, JBL T450 здалися хорошим варіантом для звичайного користувача із хорошим запасом гучності та глибини. Для керування відтворенням і дзвінками передбачений класичний для JBL пульт. Мікрофон, можливо і не є дуже важливим елементом для більшості, але в іграх він якраз знадобиться - при відсутності бажання купляти окрему геймерську гарнітуру це є альтернативним рішенням.

Просидівши у тестовій моделі цілий робочий день, я точно вирішила, що JBL T450 достойний варіант подарунку - навіть гарне пакування навушників було приємним моментом. Єдиний недолік, який, на мою думку, підняв би оцінку JBL T450 ще вище - це відсутність чохла у комплекті. Звичайно, що у більшості бюджетних моделей комплектація проста, але ті самі смартфони від Xiaomi мають чохли із коробки, а тому хотілося подарувати готовий набір із навушниками та чохлом для переносу.

SXG70CDyAdOdtWv-bP1CXI0eNGshnzmj2k-DpneCqunxVU2KbSjN1PeVhwiUkmy1KSY4PM_vK6dePUMpjaC9EUoMR68ZtfVyJ3hVlT24LKefL1yADmnJ1d2vC9W_pWOcKAhOsjLC

За відгуком друга - навушники йому сподобалися. І це було сказано не під час самого святкування, а через пару місяців використання. Тому, дякую компанії JBL за хороший гаджет)

Ці та інші навушники можете шукати у нашому каталозі за посиланням. Бажаємо гарних подарунків!

Читайте також:


Техніка, що робить життя кращим!

0 УКР РУС
Дзвінки безкоштовні 0 800 210-484