Redmi AirDots 3 Pro: активне шумозаглушення та бездротова зарядка

Назад

Сьогодні в Китаї були представлені TWS-навушники Redmi AirDots 3 Pro. Вони є продовженням Redmi AirDots 3, які з’явилися на ринку всього три місяці тому. До речі, огляд на них є у нас на YouTube-каналі. Спойлер: вони приємно здивували. Нові навушники мають інший дизайн кейсу, який дуже нагадує Pixel Buds від Google.

Нові навушники, як і попередні версії мають вакуумну конструкцію зі змінними амбушюрами. Фішкою цих навушників є наявність системи активного шумозаглушення до 35 дБ. Навушники мають мінімальну затримку звуку (69 мс), тому чудово підійдуть для перегляду відео та для ігор.

Купить Redmi AirDots 3 Pro

З’єднання відбувається через Bluetooth 5.2. До речі, в навушниках з’явилася популярна фішка — можливість швидко перемикатися між двома пристроями до яких вони підключені. Кейс отримав підтримку бездротової зарядки (Qi). 

Купить Redmi AirDots 3 Pro

Від одного заряду навушники можуть грати 6 годин, щоправда незрозуміло це з увімкненою системою ANC чи без неї. Загальна автономність з кейсом на рівні 28 годин. Можливе також заряджання через кабель USB Type-C, який буде в комплекті. В Китаї на ці навушники вже відкрите передзамовлення. На старті продажів вони будуть коштувати $47, а пізніше $55. Коли новинка приїде на наш ринок і скільки буде коштувати поки невідомо.

Особистий кабінет
Привіт! Допомогти ?