Назад

Realme Watch: чи є шанси у Amazfit GTS?

Вже доволі давно ходили чутки, що компанія Realme готує до виходу свій перший розумний годинник. Пізніше компанія підтвердила цю інформацію. На днях розумний годинник від цієї компанії вже був представлений. Він отримав чимало фішок і вже точно відомо з яким розумним годинником від Xiaomi він буде конкурувати.

Купить Realme Watch

Як можете побачити на зображенні, з дизайном компанія особливо не вигадувала, а взяла добре перевірений компанією Apple варіант квадратного дисплею з однією кнопкою з правої сторони. Дисплей чудовий і може похвалитися діагоналлю 1,4 дюйма. Розширення екрану складає 320х320, що відповідно дає 323 пікселі на дюйм, тому екран є дуже чітким.

Купить Realme Watch

Екран покритий склом Corning Gorilla Glass 3. Саме це покоління захисного скла є одним з найбільш стійких до подряпин. Як зазначалося на презентації екран матиме 10 градацій яскравості і на максимальній позначці вона складає 380 ніт. Для користувача відразу буде доступно близько 10-ти різноманітних циферблатів. З оновленнями кількість змінних циферблатів зросте до 100.

Купить Realme Watch

Годинник захищений по стандарту IP68, тому він цілком годиться для занять спортом в будь-яких погодних умовах, але зловживати, як зазвичай, не варто. До речі, ви можете вибрати колір ремінця. Базовий чорний йде в комплекті, а решту кольорів доведеться купувати окремо. До ваших послуг є синій, червоний та оливковий кольори ремінців.

Купить Realme Watch

Спортсменів точно потішить той факт, що годинник навіть з постійно увімкненим моніторингом пульсу може працювати протягом 7 днів. Крім того, годинник вміє вимірювати насиченість крові киснем. До ваших послуг близько 14 базових режимів тренувань. 

Купить Realme Watch

Ну і звісно ж сповіщення ви будете отримувати з усіх месенджерів, які попередньо налаштуєте у фірмовому додатку. До речі, ви можете також керувати відтворенням музики з годинника, тому під час пробіжок чи тривалих поїздок вам навіть не доведеться діставати смартфон з кишені, щоб перемикнути трек чи збільшити гучність.

Купить Realme Watch

Якщо відключити постійний моніторинг серцевого ритму, то автономності годинника вистачить на 9 днів, що є дуже гідним показником. Старт продажів нового годинника запланований на 5 червня і його вартість буде в межах 60$, а відповідно він створить суттєву конкуренцію для схожого по своїй суті годинника від Xiaomi — Amazfit GTS. Щоправда ціна на GTS суттєво впала і до того ж він має більший екран, а відповідно така пропозиція зараз виглядає дуже цікаво.

 

Особистий кабінет
Привіт! Треба допомога ?