"Пральна машина" для бездротових навушників

Назад

На Kickstarter триває збір коштів на унікальний пристрій від Cardlax — машина для чистки бездротових навушників. На перший погляд це здається не більше, ніж жартом, але після перегляду презентаційного відео ви точно зміните свою думку. Кожен, хто має бездротові навушники стикався з проблемою, що їх потрібно чистити і при цьому бути дуже обережним, щоб не пошкодити ніяких важливих елементів, а пристрій від Сardlax справиться з цим за лічені секунди.

cardlax-earbuds-washer.jpg

Складається пристрій з невеликого прямокутного корпусу в якому, як і в пральній машині, є центрифуга, барабан (силіконовий) та чистяча щітка, а також резервуар для чистячого засобу. Як запевняють розробники в такій “пральній” машині можна чистити 99% всіх бездротових навушників.

Проект вже можна вважати успішним, бо до кінця збору коштів ще 52 дні, а вже зібрано більше 35 тисяч доларів. Необхідна сума в сім разів нижча — 5 тисяч доларів. Cardlax планує почати поставки вже в червні цього року. Як працює міні пральна машина для TWS можна глянути в офіційному ролику.

Особистий кабінет
Привіт! Допомогти ?