Pixel Watch — перший смарт-годинник від Google

Назад

Чутки про смарт-годинник від Google поширюються вже кілька років, але цього разу є підстави їм вірити. Інсайдер Джонс Просер, який буває помиляється, але на його рахунку і правдиві прогнози про iPhone SE 2020 та 13-дюймовий Macbook Pro, привідкрив завісу таємничості щодо смарт-годинника Pixel Watch, який за його словами буде представлений в жовтні 2021 року разом із флагманським Google Pixel 6 на власному процесорі Whitechapel.

За словами інсайдерів годинник матиме близько 20 варіантів ремінців на вибір. Дизайнер Ян Зелбо на основі фото, які потрапили до Джона Просера створив рендери Pixel Watch.

Pixel Watch

Цікаво те, що компанія Google є розробником операційної системи для смарт-годинників Wear OS, а свого смарт-годинника досі не мала, але восени ситуація виправиться. Pixel Watch отримає круглий дисплей, в якості процесора Google теж використає свої напрацювання. Екран годинника буде захищений склом 2,5D, а на правій грані розташується клавіша, яка буде допомагати при склолінгу, як Digital Crown в Apple Watch.

Особистий кабінет
Привіт! Допомогти ?