Philips TAT2236: яскраві вуха для розмов та аудіокниг
До нас на огляд потрапили бюджетні навушники від Philips з назвою TAT2236. Передусім хочеться сказати, що для Philips, як і для Sony, вже давно пора найняти спеціаліста з неймінгу, який би генерував простіші назви.
КОМПЛЕКТАЦІЯ ТА ДИЗАЙН
В коробці є кейс з навушниками та кабель для заряджання. Оскільки навушники відкритого типу, то більше нічого їм і не потрібно. Хоча є версія і з силіконовими насадками. Приємно здивував той момент, що тут USB Type-C. Кейс достатньо компактний і на ньому є тільки світлодіодний індикатор та логотип Philips на кришці.
Навушники доступні у чотирьох кольорах: м’ятний, рожевий, чорний та білий. На кейсі м’ятного кольору взагалі не видно забруднень і це точно його перевага.
Самі навушники мають коротеньку ніжку у верхній частині якої знаходиться клавіша для керування навушниками. На обох навушниках також є світлодіодний індикатор. Навушники захищені від вологи по стандарту IPX4.
ЯК ПІДКЛЮЧИТИСЯ?
Щоб підключитися варто спочатку зарядити кейс, потім вийняти навушники з кейсу та віднайти їх в меню Bluetooth на смартфоні. Для того, щоб скинути підключення достатньо на обох навушниках одночасно натиснути клавішу та потримати 5 секунд.
ЗВУЧАННЯ
Якщо брати ціну в діапазоні 1000-1300 грн. і порівнювати ці навушниками по якості звучання з Realme Buds Air 2 Neo чи навіть Xiaomi Redmi AirDots 3, то порівняння буде точно не на користь Philips. В своєму ціновому діапазоні вони звучать на 4 з мінусом. Однак ці навушники не вакуумні і це однозначно грає їм на руку, бо є користувачі, які в принципі не сприймають вакуумних навушників і вони логічно, що оберуть Philips.
Тут є підтримка кодеку AAC та SBC. З’єднання відбувається через Bluetooth 5.0. Ці навушники чудово підходять для відео на YouTube, для прослуховування аудіокниг, для фонової музики на пробіжці, але якщо ви хочете насолоджуватися звучанням, то варто подивитися в сторону більш дорогих моделей.
Цікавий момент, що ці навушники добре підходять для розмов в якості гарнітури. Звук, справді, гідний уваги. Крім того, ви можете використовувати кожен навушник окремо.
КЕРУВАННЯ
Приємно, що керування в цих навушниках здійснюється через механічні клавіші на корпусі. Звісно ж налаштовувати керування під себе тут неможливо, бо відсутній додаток, де це можна зробити, однак доступні найнеобхідніші жести.
- play/pause — одне натискання на будь-якому навушнику;
- наступний трек — подвійне натискання на будь-якому навушнику;
- попередній трек — потрійне натискання на будь-якому навушнику;
- прийняти/завершити виклик — одне натискання на будь-якому навушнику;
- скинути виклик — утримання на будь-якому навушнику протягом 2 секунд.
АВТОНОМНІСТЬ
Від одного заряду навушники можуть грати, залежно від гучності, 5-6 годин. Разом з кейсом час роботи продовжується до 18 годин. Звісно ж бездротової чи швидкої зарядки тут немає.
ВИСНОВКИ
Ці навушники ідеально підходять для тих, хто любить слухати аудіокниги або купує навушники, щоб використовувати їх як гарнітуру, вони чудово підійдуть для школярів, бо виконані в яскравих кольорах, доступні і при цьому мають відкриту форму, а відповідно дитина завжди буде в безпеці.