Павербанки для ноутбуків від Move speed на 45 та 130W
Ринок павербанків в Україні переживає другу молодість через високий попит. Сьогодні в нас на огляді дві моделі павербанків: Move speed K20 45W та Move speed M20 130W. Основною фішкою цих павербанків є те, що вони підходять для заряджання ноутбуків. Детальніше про фішки цих двох моделей далі в огляді.
КОМПЛЕКТАЦІЯ ТА ДИЗАЙН
Обидва павербанки упаковані в прості картонні коробки з хорошою поліграфією. В обох випадках в комплекті є тільки кабель для заряджання USB Type-C на USB Type-C. З моделью M20 є кабель білого кольору, а з K20 чорного. В плані дизайну ніяких несподіванок. Обидва пристрої мають прямокутну форму.
Модель К20 важить 342 грам, а М20 — 425 грамів. Дві моделі мають матове покриття, однак в моделі на 45W є ще додаткова декоративна глянцева лінія в межах якої є індикатор відсотків заряду. Поруч відсотків з’являється зелений індикатор блискавки, коли ви підключаєте пристрій для заряджання. В моделі на 130W індикатор відсотків заряду знаходиться поряд біля роз’ємів і він прихований під пластик.
Коли повербанк вимкнений, то відсотків і місця, де розташовується дисплей не видно зовсім.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Move Speed M20 на 130W
Обидва павербанки мають номінальну ємність 20000 мАг. В комплекті з моделлю M20 є кабель з написом “100W”, а на коробці пише “130W”. Вся справа в тому, що павербанк одночасно може видавати 130W потужності, але за умови використання двох роз’ємів.
Перший роз’єм USB Type-C на 100W (20V-5А), другий роз’єм USB Type-C на 30W, що в сумі дає 130W потужності. Роз’єм USB Type-A має потужність 22,5W.
Під час практичного тесту з Asus Zenbook 14 павербанк “видав” близько 90W потужності під час заряджання з роз’ємом in\out, та лише 6W при підключенні до роз’єму out, через який заряджається сам павербанк.
Також виробник зазначає, що якщо ви хочете заряджати гаджети з низьким споживанням енергії, наприклад навушники, смарт-годинник чи фітнес-браслет, то варто перемкнутися на режим низького струму.
Щоб це зробити, достатньо двічі натиснути клавішу на корпусі. Як зрозуміти, що ви перемкнулися на інший режим? Цифри відсотків заряду на дисплеї будуть відображатися у вигляді анімації. Заряджається повербанк М20 через 1-й роз’єм USB Type-C з максимальною потужністю 65W.
Приємно, що Move Speed M20 може заряджатися сам та заряджати гаджети одночасно, при цьому потужність заряджання павербанку сягає 65W, а потужність віддачі гаджету - 30W — ідеальний варіант, якщо під час увімкнення світла треба швидко зарядити, як гаджети, так і сам повербанк. Судячи з обсягу аккумулятору MacBook Air від повного повербанку ви зможете зарядити ноутбук від 0 до 100 до 2 разів.
Move speed K20 45W
В моделі К20 на 45W є чотири роз’єми: 1 USB Type-C, 2 USB Type-A та 1 micro-USB. Ця модель також оснащена можливістю заряджати гаджети з низьким споживанням енергії. Працює така функція, як і в моделі М20.
Добре також і те, що 45W потужність заряджання працює у дві сторони — на зарядку пристроїв і на зарядку повербанка.
Цей повербанк здатний зарядити Macbook Air до 2 разів, а час зарядки від 0 до 100% займе всього 1.5 години. За даними виробника зарядити iPhone 12 від повного заряду павербанка можна приблизно 5 разів. Під час практичного тесту з Asus Zenbook 14 павербанк “видавав” на ноутбук 43W.
До речі, обидві моделі павербанків можна використовувати під час перельотів, а ще вони підтримують найпопулярніші стандарти швидких зарядок: Apple 2.4A, QC2.0, QC3.0, QC4+, PD3.0, PPS та інші.
ВИСНОВКИ
Обидва повербанки чудово підійдуть не лише для заряджання ноутбуків, але й для смартфонів, бо підтримують найпопулярніші стандарти швидких зарядок. А можливість одночасно швидко заряджати та заряджатися — суттєва перевага перед конкурентами.
Як ви зрозуміли, останнім часом, сфера повербанків зробила впевнений крок уперед пропонуючи рвзноманітні варіанти для подорожуючих, фрілансерів та тих, кому необхідно постійно залишатися на зв'язку. Обидва павербанки є в наявності, щоб дізнатися більше, а також переглянути відео огляд переходьте за посиланням.