Oppo Enco Buds: кращі за redmi AirDots 3?

Назад

Компанія Oppo має в своєму арсеналі багато TWS-навушників і ось вони представили ще одну доступну модель під назвою Oppo Enco Buds. Забігаючи наперед скажу, що я не очікував такого рівня звучання в цьому ціновому сегменті.

КОМПЛЕКТ ТА ДИЗАЙН

В коробці з навушниками є тільки дві пари змінних насадок і немає кабелю для зарядки. Скромно, але ви легко можете їх заряджати зарядкою від свого смартфона, якщо у вас Type-C. Кейс виконаний з глянцевого пластику і по дизайну фактично є копією навушників Galaxy Buds від Samsung. Чи це погано? Зовсім ні, бо Galaxy Buds чудові навушники. На корпусі немає ніяких клавіш, а щоб перейти в режим спарювання достатньо відкрити кейс. На задній частині розташувався роз’єм для зарядки.

SSWITWVMWpxoZlNIVeaZvI1ZhGyKlZenCMRG3Spo-9ZQ5F7Wn6bKGDqjxiVbvxFGaL4C_d1HcVJ5CduWOzTEkw4heFwAyqh7LbxDtAFCwJZTHy2nYujVLEhcZDuHKuMT2qVKf8tH

Навушники захищені по стандарту IP54, тому для спорту чудово підходять. Також до переваг можна віднести той факт, що вони дуже мініатюрні і глибоко сідають у вуха, а відповідно не випадатимуть, а взимку не буде дискомфорту, коли доведеться одягнути шапку.

ПІДКЛЮЧЕННЯ, ДОДАТОК ТА КЕРУВАННЯ

Підключення здійснюється через меню bluetooth на смартфоні. Всі наступні підключення будуть відбуватися автоматично. Щоб підключити навушники до нового пристрою потрібно їх скинути: два навушники вийняти з кейсу і утримувати пальці на сенсорних зонах протягом 4-х секунд.

xD8FQQfRpn3EhNqDmzUVknciAy5M9uAZuobNpiF796MzubOKuF-BPYwa-Q-DD2yqTXXFR2KrIfXR5qFEbBjKjqbZb-XK1mAWgHyTrZL7I2tMHPnt_wy44JtUqAVr1fUqKh1pf478

Також підключитися до навушників можна через додаток HeyMelody в якому ви також можете налаштувати керування під себе. По замовчуванню вам доступні такі жести:

  • play/pause — один тап по будь-кому навушнику (автопаузи на жаль немає);
  • наступний трек — подвійний тап по будь-якому навушнику;
  • прийняти/завершити виклик — подвійний тап по будь-якому навушнику;
  • збільшити гучність — утримувати на правому навушнику;
  • зменшити гучність — утримувати на лівому навушнику;
  • увімкнути режим низької затримки — потрійний тап по будь-якому навушнику.

Qcx-yNI5X7wd-8Oy2GlT4b36uTox3P9AEQXcxrzwO-III4HS4ONTxjyO3l0XSgx7Kd7PceQ3PHLp8I5oyIe9c0l9epBkay01x4kTkF8jyf6S-YZrmpPVdEEsD7vqTJRWlT7_OCOJ

ЗВУК

Навушники оснащені 8-міліметровим динамічним драйвером. Є підтримка стандартного кодеку SBC та AAC. З’єднання здійснюється через Bluetooth 5.2. Навушники мають чудовий запас гучності. Швидше за все, що вам навіть не знадобиться весь їхній потенціал потужності, а от 80-90%. 

Bm0CYjH3cS6hch0cInVP-XJz3CzO8nATGWeboKf3wYIzCBsSsgOc6dkBSZ3t5aMlMIz3HQKaonLQ6vRwC28FTAFej8MrBFNdcedbXAi0Jm_1c1kfZpty0yFzbauaVNvYxcGmUcps

В Enco Buds є ігровий режим, який зменшує затримку до 80 мс. Загалом навушники грають на рівні більш дорогих навушників. Особисто я не очікував такого рівня звучання, навіть якщо порівнювати з Xiaomi Redmi AirDots 3, мабуть, Enco Buds будуть в більш виграшній позицій в плані звуку.

diGPJAjlTOouTStJBd0tr5_7NdfLMnHBHDY3E3LloKc29QF0Cz7PshhvfJm88r0fJiMws-AZXWu3ZAOpTn2L7bIJvXUCGBPFacucPjhZYkwrz4BgwlOO0k1oxqVmUf60WT1k3q59

АВТОНОМНІСТЬ

Кожен навушник має батарею на 40 мАг і на гучності 50% вони можуть відтворювати музику протягом 6 годин. Разом з кейсом автономність зросте до 24 годин. Навушники в кейсі повністю заряджаються за 2 години, а кейс за 2,5 години.

72S300WPQ4S8UHjgnT_U4IsU9-zIJcoMKL3C0ZjysvtKJTwqC1dkFlpHSkXyse1rr4ZShXz7AA6Zh96x_fobQ2qEW0LIAriZPRSDcXdoArTJciZ6WCpul-joBCvUJtbjwmBBpA_g

ВИСНОВКИ

Oppo Enco Buds відверто здивували якістю звучання. Звісно вони мають компроміси на які доведеться йти: скромний комплект, навіть без кабеля, відсутність бездротової зарядки, відсутність шумозаглушення та автопаузи, але в той же час це навушники, які незважаючи на свою доступність можуть запропонувати вам якісний звук, фірмовий додаток з налаштуванням керування, низьку затримку звуку та хорошу автономність.

Особистий кабінет
Привіт! Допомогти ?