Huawei Freebuds Lipstick — елегантні навушники у формі губної помади

03/01/2022

Сьогодні на ринку бездротових навушників більшість товарів “на одне лице”. Відрізняються вони тільки деякими елементами в дизайні кейсу чи навушників. Однак Huawei вирішила зробити хід конем і представила навушники з кейсом, який кардинально відрізняються по дизайну від всього, що є на ринку. Він виконаний у формі губної помади і виглядає дуже стильно. Якщо раніше, коли будь-яка компанія хотіла зробити аксесуар для жінок, то просто додавала на вибір рожевий колір, але Huawei вчинили суттєво радикальніше і змін зазнав дизайн.

Huawei Freebuds Lipstick

ДИЗАЙН

Кейс навушників виконаний з металу і доступний тільки в чорному кольорі. Всі грані заокруглені, а одна скошена і має бронзовий відтінок та напис Huawei. На нижній частині кейсу є роз’єм для заряджання USB Type-C, а поруч з ним клавіша для активації Bluetooth.

Huawei Freebuds Lipstick

Кришка кейсу повністю знімається, як і в звичайній помаді. Всередині є два навушники червоного кольору, які імітують наявність червоної помади і вони міцно магнітяться і не вилітають навіть якщо перекинути кейс.

Huawei Freebuds Lipstick

Навушники мають аналогічний дизайн, як і в Huawei Freebuds 4. Кожен навушник важить всього 4,1 грама. Вони відкриті та чудово тримаються у вухах. Те, що власниця навушників буде привертати до себе увагу, можна легко спрогнозувати. До речі, навушники захищені від вологи по стандарту IPx4.

Huawei Freebuds Lipstick

ПІДКЛЮЧЕННЯ ТА КЕРУВАННЯ

Щоб підключитися до смартфона необхідно затиснути клавішу на кейсі або завантажити додаток Huawei AiLife, який добре знайомий нам з оглядів інших TWS-навушників від Huawei. Якщо ж у вас смартфон Huawei з HarmonyOS 2.0, то підключення відбудеться фактично миттєво і з фірмовою анімацією.

Huawei Freebuds Lipstick

Оскільки в додатку ви можете частково налаштувати керування під себе, то жести, які доступні по замовчуванню є формальністю, але ми звісно ж розкажемо, що вам доступно до того моменту поки ви не завантажите додаток Huawei AI Life.

  • play/pause, прийняти та завершити виклик — подвійний дотик до будь-якого навушника;
  • перемикати режими активного шумозаглушення — натиснути і утримувати на будь-якому навушнику;
  • збільшити/зменшити гучність — свайп вниз та вгору по будь-якому навушнику.

Huawei Freebuds Lipstick

В навушниках немає жодного жесту на одинарне натискання і це перевага, оскільки, коли ви будете поправляти навушники, то не будуть спрацьовувати сенсорні зони. В навушниках також реалізована автопауза.

ЗВУК

Навушники оснащені 14,3-міліметровими динамічними драйверами. Звучать вони дуже м’яко і при цьому мають глибокий бас. Навушники підтримують два кодеки — стандартний SBC та трішки кращий AAC.

В додатку, на жаль, немає еквалайзеру. Затримка звуку не відчувається, більше того вона не відчувається навіть в ресурсоємних іграх. Якщо ж у вас смартфон Huawei з оболонкою EMUI та HarmonyOS 2.0, то затримка стає ще меншою — до 90 мс.

Huawei Freebuds Lipstick

Навушники мають потужні баси в порівнянні з іншими відкритими навушниками. За словами виробника в кожен навушник вбудовано басову трубку, що забезпечує потужну вібрацію діафрагми й генерує глибокі, сильні баси.

Huawei Freebuds Lipstick

Щодо активного шумозаглушення, то воно працює дуже м’яко, мабуть, через те, що навушники відкритого типу і наявність шумозаглушення це вже неабияка перевага. В додатку можна перемикатися між двома режимами шумозаглушення. Перший актуальний, коли навколо мало шумів і вони здебільшого низькочастотні (напр. кондиціонер в офісі), а інший буде актуальний, коли навколо дуже шумно (напр. в транспорті). Режим прозорості для відкритих навушників не актуальний і його тут нема.

АВТОНОМНІСТЬ

Від одного заряду навушники можуть грати 4 години без активного шумозаглушення, якщо ж його активувати, то цей показник зменшиться до 2,5 годин. В плані автономності ці навушники повністю копіюють Freebuds 4. Загальний час роботи з кейсом: до 22 години без ANC та 14 години з ANC.

Huawei Freebuds Lipstick

Після 15 хвилин заряджання навушники можуть відтворювати музику більше 2 годин. Повна зарядка кейсу триває близько 1 години, навушники в кейсі на 100% також заряджаються 1 годину.

ВИСНОВКИ

Навушники Freebuds Lipstick створені на базі Freebuds 4 але не є їхньою копією. Оригінальний, стильний дизайн кейсу робить ці навушники розкішним подарунком для представниць прекрасної статі. Крім того, навушники чудово звучать, мають глибокий бас, м’яку систему шумозаглушення, зрозуміле керування з можливістю регулювати звук, а вишенькою на торті стала швидка зарядка та фірмовий додаток, який розширює можливості навушників. Окремо нагадаю про якість мікрофонів, які ідеально підходять для розмов.

Читайте також:
Honor Earbuds 3 Pro — навушники з можливістю вимірювати температуру тіла 
28 лютого на виставці MWC 2022 компанія Honor представить Earbuds 3 Pro. Фішка цих навушників в тому, що вони вміють вимірювати температуру тіла. Поки-що невідомо чи температура тіла буде вимірюватися постійно у фоновому режимі чи окремо за запитом користувача. Втім, це будуть перші навушники у світ
17/02/2022
Mifo FiiTii Hifi Pods VS Mifo S: що вибрати?
Ринок TWS-навушників, як і ринок смартфонів, переживає стагнацію в плані нових дизайнерських ідей, але компанія Mifo вирішила додати трохи барв і представила дві пари навушників, які виділяються на фоні інших — Mifo FiiTii Hifi Pods та Mifo S. Чим вони особливі та які варто обрати саме для вас розка
01/02/2022
Sony WF-C500 — доступна альтернатива для WF-1000XM4
Нещодавно у нас на огляді були навушники WF-1000XM4. На мій смак нічого кращого в ціновому сегменті до 9 тисяч гривень серед TWS-навушників просто немає. Сьогодні до нас на огляд знову потрапили навушники від Sony під назвою WF-C500. По мірках Sony це доступні навушники, але при цьому вони увібрали
31/01/2022
Нещодавно переглянуті
Меню
Привіт! Допомогти ?