Honor 9 Lite - всесторонній погляд на сучасні тренди

30/03/2018

Із випуском безрамкових смартфонів, всі бренди почали дотримуватися простого правила - чим менше бокові сторони екрану, тим краще. Honor 9 Lite намагався наздогнати Infinity Display, як в Samsung або ж FullVision, як в бренду LG, тому й отримав від розробників свій “безмежний” екран - FullView. А чи дійсно Honor 9 Lite вільний від рамок - дізнаємося у статті.

Дизайн

Honor 9 Lite увібрав в себе не тільки схожу начинку як в братів з Huawei, а й ще має досить заїжджений зовнішній вигляд - для людей, які не слідкують за оновленнями техніки буде важко відрізнити з першого погляду Honor 9 Lite та, наприклад, Huawei P Smart.

2_01.jpg

Але, для тих, хто є більш уважнішим до модельного ряду смартфонів в очі одразу попаде відмінність Honor 9 Lite - на його 5.65-дюймовому “обличчі” є дві фронтальних камери.

57_1.jpg

На спині також присутній подвійний модуль, а отже у сумі модель має цілих 4 камери. Завдяки скляним поверхням, корпус смартфону переливається, створюючи гарний “дзеркальний” ефект. Загалом, вигляд досить лаконічний, наприклад, на задній панелі розміщуються камери, сканер та логотип бренду, без зайвих декоративних елементів.

Щодо екрану, то лукавити не стану - за даними порталу gsmarena відношення дисплею до загальної площі передньої панелі у Honor 9 Lite - 75.5%, аналогічний параметр у флагмана Samsung S9 - 83.6%. Не можна сказати, що екран має товсті рамки, але і про їх повну відсутність говорити складно.

Сфотографуємось?

Основна камера Honor 9 Lite має 13 Мп, як і фронтальна, а от пара додаткових модулів отримали по 2 Мп на кожного. Режим перемикання між камерами відсутній, адже додаткові камери додані для створення ефекту “боке”, який до речі виходить досить якісно, як на смартфон середнього сегменту.

камера 1.jpg

У порівнянні із іншими китайськими гаджетами, Honor 9 Lite робить непогані фото із хорошою чіткістю та деталізацією, особливо при хорошому освітленні. При створенні селфі можна включити режим beauty, який дозволяє трошки зменшити якісь недоліки обличчя. Мінус у тому, що при надто яскравому освітленні, даний режим робить обличчя користувача неприродньо “порцеляновим”, але у загальному, фото на даному пристрої виходять непогані.

кам 2.jpg

Що всередині?

“Мозок” моделі представлений фірмовим 8-ядерним процесором Kirin 659, у команду якому дали 3 ГБ оперативної та 32 ГБ вбудованої пам’яті. Для 2018 року параметри начинки достойні, наприклад, при роботі із декількома додатками гаджет не підвисав, окремо хочеться виділити плавність роботи. Це є не тільки заслугою процесору, але й оптимізованої оболонки EMUI 8.0, яка “накладена” на Android аналогічної версії Oreo. Для витривалості гаджету, розробники передбачили акумулятор на 3000 мАг - на 20% заряду смартфон починає галасувати про те, щоб було б непогано перейти на режим енергозбереження. В принципі, якщо зменшити яскравість екрану та не сидіти постійно в інтернеті, то Honor 9 Lite спокійно переживе робочий день, ще й ввечері дозволить пограти в ігру по дорозі додому.

Для зарядки передбачений архаїчний порт microUSB, також гаджет підтримує 4.2 версію Bluetooth. До речі, у нижній частині разом із інтерфейсом для зарядки розміщується аудіо-порт 3.5 мм - для прослуховування музики не потрібно буде мати жодних перехідників чи вимушено купляти бездротові навушники.

порти.jpg

Для тих, кому важливо мати 2 телефонних номери та розширену вбудовану пам’ять Honor 9 Lite не підходить - він має гібридний слот для SIM та карти пам’яті, тому прийдеться обирати, що важливіше.

Висновок

Honor 9 Lite - це хороший вибір для тих, хто слідкує за трендами у цифровому світі та хоче витратити помірні кошти на покупку смартфону. Гаджет плавний у роботі, приємний на вигляд, достатньо витривалий та доступний за вартістю, що робить його одним із найбільш цікавих варіантів у середньому ціновому сегменті. Ознайомитися з деталями смартфона ви зможете в каталозі інтернет-магазину КТС.

Читайте також:

Товари:
Читайте також:
Навіщо потрібен режим “В літаку” у звичайному житті: не лише для подорожей
Режим «В літаку» асоціюється з польотами, але він має значно ширше застосування. Ця функція смартфонів вимикає бездротові з’єднання — мобільну мережу, Wi‑Fi, Bluetooth — і може бути дуже корисною у щоденному житті. Давайте розберемось, коли і навіщо його варто вмикати. Як увімкнути режим "В літаку"
25/06/2025
ТОП-3 смартфони до 10 тисяч гривень: кращі бюджетні рішення 2025 року
  У світі, де якісний смартфон більше не означає великі витрати, знайти гідну модель до 10 000 гривень стало цілком реально. Особливо у 2025 році, коли навіть бюджетні пристрої отримують потужні характеристики, камери з високою роздільною здатністю та функціональність, що ще кілька років тому бул
08/06/2025
Підсумки Google I/O 2025: ТОП-7 головних анонсів
Щорічна подія Google I/O 2025 чітко продемонструвала: для Google штучний інтелект став не окремою опцією, а “операційною системою” усіх сервісів. Нижче - концентрований огляд ключових новинок, на які слід звернути особливу увагу. 1. Google Beam - 3D-дзвінки без гарнітур Підрозділ Project Starline
21/05/2025
Залишити коментар
Нещодавно переглянуті
Меню
Привіт! Допомогти ?