Для кого підійде безпровідна гарнітура Verve Ones+
В останні роки на ринку з’явилося чимало якісних безпровідних навушників від: Apple, Samsung, Sony. Motorola теж не залишилась осторонь і представила свої Verve Ones+. Про їхні плюси, мінуси та для кого вони найкраще підійдуть можна прочитати в тексті нижче.
Дизайн
Навушники мають доволі масивний корпус і під час тесту часто випадали з вух. Назвати дизайн ергономічним і зручним важко. Як кейс так і навушники виконані в двох кольорах: помаранчевий та чорний, виглядає яскраво та стильно. Кейс має циліндричну форму та закривається за допомогою прокручування. Крутиться в обидві сторони. Кейс також виконує роль зарядного пристрою для навушників.
Діставати навушники з кейсу дуже просто, як і вставляти на місце. Навушники автоматично вмикаються коли дістаються з кейсу та вимикаються, коли вставлені назад.
Кейс схожий на невеликий пластиковий флакон, його зручно брати з собою вкинувши до сумки, рюкзака чи у кишеню куртки. Якщо говорити про використання під час тренувань, то підійдуть навушники далеко не всім. У автора навушники при різких рухах постійно випадали з вух.
Звук
Якщо порівнювати з конкурентами, то звук у Verve Ones+ приблизно на такому ж рівні. До гучності відтворення та шумоізоляції питань немає. Крім того у Play Market є додаток за допомогою якого можна налаштувати еквалайзер окремо для відтворення музики та відео додавши більше басів чи середніх частот. Через додаток також можна відслідковувати місцезнаходження навушників.
Приєднання та керування
Навушники легко приєднуються до смартфону за допомогою bluetooth. Спочатку смартфон приєднується до лівого навушника, а правий в свою чергу приєднується до лівого. За декілька годин експлуатації з’єднання втрачалося один раз. Моментами переставав грати правий навушник.
Якщо підключити навушники до смартфону і дивитися відео, то звук буде суттєво відставати і про це навіть вказано в інструкції. Якщо ви плануєте придбати навушники для перегляду фільмів чи іншого відеоконтенту, то краще звернути увагу на інші варіанти.
Керування навушниками здійснюється за допомогою клавіш на навушниках. Все дуже просто та інтуїтивно зрозуміло:
- Одне натискання — пауза/грати;
- Два натискання — перемикнути на наступний трек;
- Три натискання — повернутися до попереднього треку.
Переваги Verve Ones+:
- стильний дизайн;
- зручний кейс для зарядки та зберігання;
- насичений звук;
- наявність захисту від води та поту;
- гучність відтворення;
- наявність додатку для налаштування еквалайзеру;
- інтуїтивно зрозуміле керування;
Недоліки Verve Ones+:
- масивний корпус;
- відставання звуку при перегляді відео;
- нестабільне з’єднання між лівим та правим навушником;
Той момент, що навушники постійно випадали з вух не будемо відносити до мінусів, тому що у решти друзів автора вони "сиділи" відмінно. Ці навушники підійдуть в першу чергу для тих, кому потрібна солідна автономність. Разом з кейсом навушники можуть працювати без підзарядки близько 12 годин. Якщо ви займаєтеся спортом вони теж будуть доречним варіантом, оскільки мають захист від вологи та поту. Також навушники будуть до душі поціновувачам яскравого дизайну. Якщо ж ви шукаєте мініатюрні вкладиші зі стабільним з’єднанням між навушниками, то це не про Verve Ones+.
Читайте також: